Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

22-latek zatrzymany do sprawy zabójstwa. „Do ugodzenia doszło w trakcie awantury” (zdjęcia)

Kryminalni z Lublina zatrzymali 22-latka podejrzewanego o zabójstwo na lubelskich Bronowicach. Ofiara miała na ciele rany kłute prawdopodobnie od ciosów nożem. Dziś w tej sprawie są wykonywane czynności procesowe z udziałem prokuratora.

W minioną sobotę wieczorem policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie Bronowic znajdują się zwłoki młodego, 23-letniego mężczyzny.

– Już wstępne czynności wskazywały na to, że prawdopodobnie doszło do przestępstwa. Mężczyzna miał rany kłute. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Pracujący nad sprawą kryminalni przy wsparciu policjantów z Chełma szybko namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzewanego o dokonanie tego czynu – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mieszkaniec Chełma został zatrzymany przez kryminalnych i trafił do policyjnej celi.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do ugodzenia doszło w trakcie awantury. Dziś w sprawie wykonywane są czynności procesowe. Mężczyzna po zebraniu materiału dowodowego zostanie doprowadzony przez policjantów do prokuratury. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Zdjęcia: lublin112.pl

PRZECZYTAJ 

Makabryczne znalezisko w mieszkaniu. Zwłoki zamordowanego młodego mężczyzny leżały w worku (zdjęcia)

6 komentarzy

  1. Sprawa polityczna. Duduś ułaskawi.

  2. Najpierw trzeba udowodnić być i się pokłócić nie oznacza zabić oby kolejny nie okazał się tzw niesłusznie skazanym bo policja spartaczyła robotę

  3. Niech sie patole wyrzynają

  4. UA między sobą załatwia sprawy.

  5. Świetna robota panowie, szybkie sprawne wytypowanie podejrzanego i następnie zatrzymanie, udowodniliście że te podwyżki się Policji po prostu należą. Za rok czekamy na następne tak jak żołnierzom się daje.

Dodaj komentarz