Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne przypadki agresji nastolatków w naszym regionie: Bili, kopali i skakali po swojej ofierze „Gówniarz sterroryzował całe miasto”

W Białej Podlaskiej dwie młode osoby napadły, pobiły i skopały 18-latka. Z kolei we Włodawie 16-latek od dłuższego czasu terroryzuje innych nastolatków bijąc ich i wymuszając pieniądze.

Po śmierci 16-letniego Eryka, skatowanego w centrum Zamościa przez innych nastolatków, na jaw wychodzą kolejne zdarzenia, w których to młodzi ludzie znęcają się fizycznie nad swoimi rówieśnikami. Za każdym razem obierają sobie na cel słabszych, często atakują je w kilka osób, niejednokrotnie bijąc bez opamiętania nie bacząc na konsekwencje tego typu czynów.

Ofiary często są tak zastraszone, że boją się zgłaszać na policję aby po raz kolejny nie zostać pobitym czy skopanym. Prawda wychodzi na jaw, kiedy w sieci pojawią się filmiki prezentujące niespotykaną agresję młodych ludzi.

Tak też było m.in. również w centrum Zamościa, kiedy to do wsiadającego do autobusu 16-latka podszedł agresywny młody człowiek, zaczął go szarpać, uderzać i kopać. Podobnie jak w poprzednim przypadku, nikt ze świadków nie zareagował. Świadkowie nie zrobili kompletnie nic, aby pomóc napadniętemu. Każdy przyglądał się na rozwój wydarzeń, niektórzy nagrywali zdarzenie.

Kiedy o filmiku zrobiło się głośno, dotarł on również do policjantów. Wtedy funkcjonariusze zajęli się sprawą i zatrzymali 21-letniego agresora. Jak się okazało, to nie pierwsza tego typu napaść na jego koncie zatrzymanego. Był też poszukiwany przez sąd za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, jakich dopuścił się wcześniej wobec innych osób.

Z kolei dziś dziennikarze Słowa Podlasia opublikowali nagranie brutalnego pobicia 19 latka. Dwóch oprawców, z których jeden ma 18 a drugi 16 lat, biło pięściami a przede wszystkim kopało swoją ofiarę w głowę. Jeden z nich nawet skakał po leżącym, który prosił aby dali mu już spokój. Wszystko wydarzyło się przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Na filmie słychać jak ofiara jęczy z bólu i błaga o litość. Policja o sprawie dowiedziała się z mediów. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności, których celem jest dotarcie do pokrzywdzonego jak też ustalenie sprawców jego pobicia.

Niezwykle bulwersująca jest też sprawa 16-latka z Włodawy, który terroryzuje innych nastolatków. Ma na koncie liczne pobicia i wymuszenia pieniędzy. Jedna z jego ofiar była dręczona i nękana do tego stopnia, że aż postanowiła targnąć się na swoje życie. Wśród zaatakowanych przez niego osób jest nawet nauczycielka.

– Problemy z nim trwają od lat. Pierwsza akcja z nim była jeszcze w podstawówce, kiedy to skoczył na jednego z chłopców i złamał mu nogę. Moją córkę dręczył kilka lat, doprowadził do tego, że zaczęła się samookaleczać, a ostatecznie nałykała się tabletek i trafiła do szpitala. Teraz od dwóch lat chodzi do psychologa – mówi nam matka jednej z ofiar 16-latka.

Mieszkańcy Włodawy dodają, że dopiero teraz zaczyna wszystko wychodzić na jaw a ofiar 16-latka jest wiele. Są też liczne nagrania, jak agresor dzwoni do dręczonych przez siebie nastolatków, grozi im, wyzywa i nakazuje im przynosić pieniądze. Na jednym z nich, jakie otrzymaliśmy słychać: „Jutro będę u ciebie pod szkołą. Masz mieć naszykowane, k…a pięć dych. Przyjadę, roz…ę ci łeb i na tym się, k…a, skończy”. Co więcej, sytuacje te były zgłaszane na policję, 16-latek miał za to sprawy w sądzie, jednak jak podkreślają mieszkańcy, sędzia się na nim litowała i do tej pory nie poniósł żadnych konsekwencji swojego zachowania. Co więcej, jeszcze bardziej go to rozzuchwaliło.

– Gówniarz sterroryzował całą Włodawę, to jest nie do pomyślenia. Grono osób od dawna wiedziało o tych wszystkich pobiciach i ustawkach. Mojego syna chcieli wyciągnąć ze szkoły i pobić. Kiedy się to nie udało, zaatakowali go pod Biedronką. Syn wrócił do domu i się nie przyznał. Później doszło nawet do tego, że oprawca przyjechał z kolegami do naszego domu, aby syn płacił mu pieniądze. Dopiero jak zaczęliśmy to wszystko publikować i powiadamiać media, zaczęło coś się w tej sprawie dziać. Przekazaliśmy policji nagrania i dowody, jednak później dzielnicowy przekazał mi, że został on wypuszczony – dodaje nam kolejny mieszkaniec Włodawy.

Teraz mieszkańcy postanowili działać. Wyjaśniają, że wszystko to zaszło już za daleko i tym razem tego nie odpuszczą. Zwłaszcza, że po ostatnich wydarzeniach obawiają się o życie swoich dzieci. Wskazują, że zostali zostawieni na pastwę losu, sądu nie interesowało to co się dzieje, a im pozostało jedynie wynająć ochronę dla dzieci lub bandytów, którzy zajęliby się agresywnym 16-latkiem.

Przed włodawskim sądem obecnie toczą się kolejne cztery sprawy wobec nastolatka. Po tym, kiedy o sprawie zrobiło się głośno, a na jaw zaczęły wychodzić kolejne zdarzenia z jego udziałem, sędzia ma rozważyć decyzję o umieszczenie nastolatka w ośrodku wychowawczym.

(fot. screen z nagrania)

30 komentarzy

  1. Wychodzi bezstresowe wychowanie. Durne gierki i życie w świecie internetu.

  2. Mało lasów wokół Włodawy ? Wywieźć patusa na spacer i resocjalizację i po problemie

  3. Trzeba było jechać i zrobić jak ruscy oficerowie fsb za pobicie dzieci karę otrzymali rodzice sprawców. Jak gówniarza nie potrafią utrzymać na wodzy to znaczy, że za mało odczuli swój błąd wychowawczy.

  4. nie kryty krytyk

    co to za miasto jak gówniarz trzęsie całym miastem, raz by dostał dobry wpie dol to by przestał kozaczyć.
    połamać ręce i niech idzie się poskarży starym że bił kolegów przez x czasu aż mu połamali ręce.

  5. Związać i oddać w rece jakiegos pederasty, jak mu kuper przegrzmici to się uspokoi.

Wiadomości z info112