Kolejne podróbki zabezpieczone przez policjantów

Policjanci z Włodawy wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej zabezpieczyli produkty z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Produkty do sprzedaży oferował 30-latek z Bydgoszczy.

Włodawscy policjanci zajmujący się zwalczaniem korupcji i przestępczości gospodarczej realizowali czynności wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Białej Podlaskiej. Mundurowi weryfikowali posiadane informacje dotyczące wprowadzania do obrotu artykułów z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek.

W efekcie działań funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 sztuk zabawek oraz ponad 2100 sztuk bransoletek oferowanych w zamian za kupony lojalnościowe w jednym z salonów gier w Okunince. Za to przestępstwo grozi do 2 lat więzienia.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Ustalają pokrzywdzonych i wartość strat powstałych w wyniku tej działalności.

(fot. Policja Włodawa)

6 komentarzy

 1. „Ustalają pokrzywdzonych” Ja już ustaliłem, że to są dzieci do których zabawki nie trafią. Cóż za spektakularny sukces służb…

  • Mega mózgu ! Zabawki wykonane z toksycznych tworzyw sztucznych poza jakąkolwiek kontrolą. Mniej wydawaj na gaz, a więcej na zabawki dla swoich dzieci od uczciwych producentów.

  • Wiesz co? Dzieci to były poszkodowane bo zamiast obiecanej oryginalnej zabawki dostały szajs niespełniający żadnych norm.

 2. Bo faktycznie dla dzieci to różnica, czy zabawki są oryginalne, czy podrobione. Zamiast przeznaczyć zatrzymany towar do domów dziecka, albo szpitali, zapewne zostanie kontrolnie zniszczony. Brawo służby

  • Nie no pewnie, niech w domach dziecka bawią się toksycznymi i niebezpiecznymi zabawkami!

  • Nie no spoko. Z domów dziecka to mogą dostać raka bawiąc się toksycznymi zabawkami. Co niektórzy to chyba mózgu nie używają…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”