690 680 960

Kolejne boisko zniszczone w wyniku głupoty kierowcy. Jest nagroda za pomoc w ustaleniu sprawcy (foto)

Zarządcy jak również sami piłkarze wkładają ogrom pracy dbając o boiska na których trenują, tymczasem po raz kolejny okazuje się, że ich prace idzie na marne. Zachowanie kierowców, którzy niszczą murawę nie da się określić inaczej, niż głupota.

Zniszczona została murawa na boisku treningowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sikorskiego w Krasnymstawie. Nieznana na chwilę obecną osoba wjechała samochodem na teren, gdzie na co dzień ćwiczą sportowcy. Tym samym trud utrzymania i pielęgnowania obiektu, aby cały czas był w nienagannym stanie, poszedł na marne.

Obecnie trwa szacowanie strat, jak też poszukiwanie sprawcy. MOSiR zaapelował o pomoc do wszystkich osób, które mają wiedzę na ten temat, lub też były świadkami zdarzenia. Jak ustalono, murawa została zniszczona w pierwszy weekend Nowego Roku. Za pomoc w odnalezieniu sprawcy przewidziana została nagroda.

To kolejne tego typu zdarzenia w naszym regionie. Przed tygodniem informowaliśmy o podobnej sytuacji w Leśnowicach w powiecie chełmskim. W ostatnich dniach ub. roku nieznana osoba wjechała samochodem na boisko niszcząc murawę. Jakby tego było mało, pojazd uszkodził też ławkę trenerską. Obok znaleziono zbite lusterko, kawałki szkła oraz lakier z auta.

(fot. MOSiR Krasnystaw)

16 komentarzy

  1. pewnie jakiś driftowóz marki Bolesne Miętolenie wała, o pojemności smoka 1.8, i podtlenku Lepszego Powera Gamoniu, czyli typowy wiejski szambowóz który nawet nie wygląda. jakim trzeba być płtykim umysłowo żeby myśleć że BMKA jest autem marki premium, tym bardziej jakiś szrot typu e tam ileś do e tam iles.

  2. Krystian from Dżamajka

    Słabo, słabieńko ja bym to lepiej zaorał. Może pora zrobić szpere 100%? Siedzisz zesrany w piwnicy to byś podłubał trochę przy samochodzie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt