Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejki przed stacjami i zakorkowane ulice. Promocja na paliwo przyciągnęła tłumy (zdjęcia)

Jeden z koncernów paliwowych obniżył ceny benzyny i oleju napędowego o złotówkę. To sprawiło, że przed stacjami ustawiły się długie kolejki kierowców.

81 komentarzy

 1. do brawo za Ryżego było za h pracy 8zł/h, a paliwo prawie 6zł/h *BRAWO TY*

 2. Według siły nabywczej + aktualny kurs EURO = litr diesel – RFN – 1,70zł, PL 7,69. Czyli z realnie paliwo jest droższe 450%. Co jest nie tak z tym narodem?

  • Baranom nie wytłumaczysz ,że jesteśmy dy MA ni.
   Ile Helmut kupi litrów za najniższą krajową a ile Polak

 3. stacja „Circle” na A. Kraśnickiej w Lublinie … kibel płatny !!! Jak w ruSSackim kraju, nad klientem trzeba mieć władzę. Do tego hot-dogi niezjadliwe, tak parszywe w smaku !!!

  • jak przyjechałeś do „Cyrku” po paliwo, stoisz grzecznie w parogodzinnej kolejce, to wiadomo siusiu się chce, no i coś przy okazji coś się zje, a że nieświeże to nic, ważne żeby zeszło.

 4. chłop ze Spiczyna

  Student ma rozeznanie i na pewno dobrze prawi.

 5. Pracuję na jednej z tych stacji. Niestety ta ,,promocja” to chęć pozbycia się partii paliwa gorszej jakości. Także niestety szykujcie kasę na naprawy waszych samochodów.

 6. Bolesław się wałęsa

  Adolf z Sopotu jak dojdzie do władzy to obiecał paliwo po 5 zł. Więc po co stać tyle czasu ,trza głosować na Adolfa by żyło się lepiej

 7. TO PO PROSTU POKAZUJE JAK OKRADAJĄ POLAKÓW skoro to błahostka obniżyć o 1zł paliwo; kilka miesiecy temu wahania były groszowe, teraz kradną na potęge, a przeciez cena baryłki na światowych rynkach szoruje po dnie. ZŁODZIEJE

 8. A kto tam stał LKR,LZA,LTM,LLE, same buraki niedomyte prowincja ogólna tępota

 9. pałkownik nie mylić z pułkownikiem

  Myślę że w zbiornikach przez kilka lat paliwo się skraplało, jak wiadomo woda jest cięższa od paliwa i osadza się na dnie zbiornika, więc po co czyścić zbiorniki jak można zrobić niby promocję i paliwo sprzedać do cna razem ze skroploną wodą.

 10. Ale ludzie to puste ja pi….