Kobieta w ciąży poszkodowana w wypadku w Lublinie. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się na rondzie na tzw. czerwonym wiadukcie w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, są problemy z przejazdem przez skrzyżowanie.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:30 na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Grygowej w Lublinie. Na tzw. czerwonym wiadukcie zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi mężczyzna jechał od strony Świdnika. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy peugeota, który znajdował się na rondzie. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę peugeota, kobietę w ciąży, przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Jakub, Norbert)

Zobacz również

21 komentarzy

  1. I etron trafiony – zaliczony 😉

  2. jeśli prosty ruch po rądzie sprawia problemy cofnąć uprawniwnia ponowna nauka jazdy i egzamin

  3. To chyba była jazda testowa która wyszła nie bardzo

  4. Ładne audi było . Miał napis na drzwiach auto testowe

  5. Wieźć taki skarb i nie być bardziej bystrzejszym od durnia z 5 kółek. Zaprawdę dziwne.

    • Zabawny jesteś, jak będziesz szedł kiedyś ulicą ze swoją ciężarną żoną i na chodnik wjedzie kierowca audi zabijając Ci żonę i nienarodzone dziecko to też napiszesz głupi komentarz w stylu: iść z takim skarbem i nie być bystrzejszym od durnia z 5 kółek? Pewnie tak i będziesz takim samym śmieszkiem. 🙂 Zaprawdę dziwny jest twój brak myślenia.

  6. Ciekawe czy dzieciak żyje skoro audi walnęło od strony pasażera

  7. Ten z Audi się doigrał. Gruby z łysą glacą (prawdopodobnie auto służbowe, ponieważ kierujący ten sam co spowodował ten wypadek) wyprzedzał mnie jak i innego kierującego jadącego przede mną w stronę Świdnika ledwo mieszcząc się przed zwężeniem drogi, po czym sfrustrowany zaczął gwałtownie hamować (pomimo, że przed nim nic nie jechało). Cofnąć uprawnienia skoro ta menda nie umie jeździć, dać 30tys kary za nieumyślne spowodowanie wypadku a poszkodowanym odkupić auto. Tyle w temacie, pluje na Ciebie baranie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk