Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta straciła przytomność, po chwili kolejna osoba źle się poczuła. Podtrucie tlenkiem węgla w Lublinie

W środę rano w jednym z mieszkań przy ul. Zamojskiej interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla.

W środę po godzinie 5 rano służby ratunkowe zostały powiadomione, że w jednym z mieszkań przy ul. Zamojskiej znajdująca się tam młoda kobieta nagle straciła przytomność. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Po chwili kolejna osoba przebywająca w mieszkaniu zaczęła źle się czuć. W związku z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla obie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci ustalili, że mieszkanie ogrzewane było trzema piecykami na drewno i węgiel. Ze wstępnych ustaleń wynika, że instalacja odprowadzająca spaliny była niedrożna. Na miejscu w dalszym ciągu pracują policjanci. Na dziś zaplanowano szczegółowe oględziny z udziałem biegłego.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. A czujnik czadu można kupić w markecie za 90 zł, ale po co…

  2. są tacy ludzie że jakby czujniki za darmo dawali ,to też by nie wzięli ….baaaa jakby im dawali za darmo niekopcące kotły 5 klasy ,też by nie chcieli ,znam kilku takich „mundrych ” ……”a po co mi taki kocioł ? prąd ciągnie i paliwo trzeba drogie kupować ….”ja sobie byle czym napalę i mam ciepło….a ze okolice cąłą zakotłuję i sąsiadom walę dymem po oknach a komin sadzą zabity to co? ….jak się pali to musi być dym i sadza „….i co z takim robić ? toż to niereformowalne ….

Z kraju

Polityka i społeczeństwo