Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas prac budowlanych wypadł z wnęki okiennej

Wczoraj w miejscowości Podzamcze podczas prac budowlanych doszło do wypadku. Jeden z pracowników wypadł z pierwszego piętra remontowanego budynku, mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj po południu policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie o wypadku przy pracy w miejscowości Podzamcze, podczas remontu budynku dawnego spichlerza.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni pracownik wykonując prace przy użyciu piły tarczowej źle postawił stopę w wyniku czego stracił równowagę i wypadł z wnęki okiennej znajdującej się na pierwszym piętrze.

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 45-latek miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Łęczna)

8 komentarzy

  1. następny menel fachowiec

  2. To chłop moze już zapomniec o jakimkolwiek odszkodowaniu, firma ubezpieczeniowa nie da się zrobić w bambuko po promilach

  3. Kolejny fachman ktory nie potrafi wykonac swojej pracy bez wódy.

  4. a może bez alko za duże wibracje ma

  5. Jakoś mi go nie żal.
    Albo picie,albo robota a nie jedno i drugie.

  6. Pan podtrzymuje „tradycje” polskiego budownictwa. Niestety picie nadal jest patologią na polskich budowach, widzę to niemal codziennie pracując obok pobliskiej budowy. Panowie do śniadania kupują jak nie ćwiartkę to „parę” piwek!

  7. 0,5 promila to na budowie norma.

  8. toż to tylko ze dwa piwa

Z kraju

Polityka i społeczeństwo