690 680 960

Klimatyzator do domu i mieszkania – gdzie kupić w atrakcyjnej cenie?

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z klimatyzacji w swoich domach, aby utrzymać chłód i komfort. Klimatyzacja to świetny sposób na pokonanie upałów, ale jej instalacja może być kosztowna lub wymagać wiele pracy. Jednakże, przy obecnej fali upałów, znalezienie klimatyzatora dostępnego od ręki oraz instalatora, w Lublinie i okolicach, który jest dostępny może być dużym wyzwaniem.

Wiele osób uważa, że gorące lata utrudniają życie. Gorąca pogoda sprawia, że ściany budynków nagrzewają się, utrudniając sen i utrzymanie chłodu w ciągu dnia. Dobra wiadomość jest taka, że obecnie można znaleźć dobry klimatyzator w rozsądnej cenie w niezawodnej hurtowni hydraulicznej.

Jak wybrać klimatyzator do domu?

Przy wyborze najlepszego klimatyzatora do domu lub mieszkania należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pomoże to wybrać model i moc, które będą najlepsze dla Ciebie.

  • Odpowiednia moc klimatyzatora –Do schłodzenia pomieszczenia potrzeba 1 kW mocy chłodniczej klimatyzatora na każde 10 m2 powierzchni podłogi. Jeśli więc chcesz schłodzić pomieszczenie o powierzchni 25 m2, będziesz potrzebować klimatyzatora o mocy 2,5 kW. Jeśli pomieszczenie jest narażone na duże nasłonecznienie, należy wybrać klimatyzator odrobinę mocniejszy niż wychodzi z obliczeń.
  •  Klimatyzator z funkcją grzania –Dom lub mieszkanie można ogrzewać za pomocą klimatyzatora. Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, zwłaszcza wczesną wiosną i jesienią. Klimatyzatory zużywają mniej energii do produkcji ciepła niż większość innych metod.
  • Oczyszczanie powietrza –Wszystkie klimatyzatory typu split są wyposażone w filtry, które zatrzymują duże zanieczyszczenia i kurz. Warto poszukać klimatyzatora się z różnymi rodzajami filtrów, takimi jak filtry katalityczne i węglowe. Filtry katalityczne pomagają neutralizować mikroorganizmy, natomiast filtry węglowe usuwają z powietrza nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzator 7 kW Thermoval, Źródło: Hurtownia Euroterm24.pl

Gdzie można kupić dobry klimatyzator do domu?

Przy wyborze produktu, takiego jak klimatyzator, pompa ciepła czy kocioł, warto porozmawiać z ekspertem. Przedstawiciel handlowy będzie w stanie opowiedzieć o zaletach swojego produktu. Jednak ktoś, kto ma większą wiedzę, może lepiej zrozumieć potrzeby użytkownika. Pracownicy specjalistycznej hurtowni instalacyjnej mogą opowiedzieć o różnych typach klimatyzatorów i pomp ciepła

Jeśli remontujesz swój dom lub mieszkanie, warto odwiedzić hurtownię instalacyjną Euroterm24 w Lublinie. Hurtownia ta posiada szeroki wybór produktów, a pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Szeroka oferta w cenach hurtowych oraz możliwość kontaktu z polecanymi instalatorami pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska