690 680 960

Kilkukilometrowy korek na trasie z Lublina do Warszawy. Trwają prace drogowe

Kierowcy alarmują o sporym korku na ekspresówce z Lublina w kierunku Puław i Warszawy. Okazuje się, że prowadzone są tam prace drogowe.

Od rana na drodze ekspresowej S12/17 Lublin – Puławy/Warszawa prowadzone są prace drogowe. Chodzi okolice mostu na Ciemiędze w miejscowości Sieprawice. Jest to odcinek pomiędzy węzłami Lublin Sławinek a Jastków.

Jak alarmują kierowcy, obecnie na jezdni w kierunku Puław i Warszawy utworzył się kilkukilometrowy korek. Jego pokonanie ma zajmować nawet kilkanaście minut.

Na jezdni w kierunku Lublina sytuacja jest o wiele lepsza. Również wyłączony z ruchu jest jeden pas, jednak pojazdy poruszają się w miarę płynnie. Ustaliliśmy, że prace mają potrwać do wieczora.

(fot., wideo – nadesłane – Łukasz)

17 komentarzy

 1. Czy może znowu zapada się jezdnia w dolinie Ciemięgi jak było kilka lat temu?

 2. Czyli nagle trzeba jechać zgodnie z obowiązującym limitem prędkości? A to pech. Nadrobicie to na późniejszym odcinku.

 3. Nagrywający z rąsi chyba dość nieodpowiedzialne zachowanie na ekspresówce

 4. jakby robili to w nocy, to by się jakiś cymbał w nich władował.

 5. Krzysztof,, Ochota,,

  Ja wracam do Warchy w ten dziń, gdy Warszawiacy wracają do siebie i do domu….
  Zero korków 😅🤣😅

 6. 5 lat po oddaniu do użytku nowy asfalt???!!!! Trochę żenada. Z czego zrobili tą nawierzchnie z żużlu? 🙂

 7. a co dzbany robio ?

 8. Wszystko przez brak normalnego dojazdu na prom w Kazimierzu Dolnym, krakowska kocie łby boczna wiesz piach z dziurami masakakkara

 9. Ciekawe po co są zrobione te tablice informacyjne? Teraz wyświetla się informację o nowym systemie poboru opłat a nie możnaby poinformować że jest korek? Kiedyś wyświetlano informację o wypadkach, czy temperaturę jezdni. Nie wspomnę o tablicach przy wjeździe ze starej trasy na ekspresówkę które nigdy nie działały po co to stoi?

  • Heniek, stoi żeby stać, żeby wyświetlać głupoty typu nr telefonu czy nic nie warte „informacje”. Grunt że to kosztowało i ktoś zarobił. Sama konstrukcja pod tablice zmiennej treści kosztuje nie mało a same tablice drugie tyle. To są kwoty z kosmosu, podobnie jak słupki przystankowe w cenie biednego i niedużego, ale jednak nowego samochodu.

 10. A chamy jak zwykle jeździć nie potrafią. Ustawiają się kilka kilometrów przed zwężeniem. A na końcu nie wpuszczają kierowców z drugiego pasa. Jak ja was nie szanuję buraki. Przez takich jak wy w Polsce jeździ się tak fatalnie! Oddajcie prawko jak sztuka jazdy jest dla was zbyt trudna.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy