Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW wjechał na stację paliw, świadkowie zabrali mu kluczyki. Mężczyzna uciekł pieszo

Swoim zachowaniem zwrócił uwagę klientów stacji paliw. Kiedy świadkowie zabrali mu kluczyki, kierowca BMW uciekł pieszo. Niebawem postanowił jednak wrócić.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek około godziny 7 przy ul. Głębokiej w Lublinie. Na zlokalizowaną tam stację paliw wjechał BMW młody mężczyzna. Pozostali klienci zwrócili uwagę na jego nietypowe zachowanie.

Podejrzewając, iż mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu, postanowili zaalarmować o wszystkim policję. Jednocześnie świadkowie obawiając się, aby w takim stanie komuś nie wyrządził krzywdy, zabrali kluczyki z pojazdu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Wtedy kierowca uciekł pieszo porzucając pojazd.

Po pewnym czasie, kiedy funkcjonariusze prowadzili czynności, mężczyzna wrócił. Badanie alkomatem wykazało, że 20-latek był trzeźwy. Jednak stan, w jakim się znajdował, zaniepokoił też policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany i pobrano od niego krew do analizy pod kątem obecności w organizmie narkotyków. W trakcie przeszukania mundurowi natrafili też na niewielką ilość środków odurzających.

16 komentarzy

  1. Ważne że narkotyki zdążył schować

  2. Dr Plama Watrobowa

    „Mężczyzna został zatrzymany i pobrano od niego krew do analizy pod kątem obecności w organizmie narkotyków. W trakcie przeszukania mundurowi natrafili też na niewielką ilość środków odurzających”. – na jakiej podstawie zostal zatrzymany – bo milicjanci sie zaniepokoili? Ha ha ha! Ta niewielka ilosc srodkow na 90% zostala mu podrzucona przez milicjantow, zeby miec podstawe do zatrzymania. Inaczej puscilby ich z torbami.

Dodaj komentarz

Z kraju