Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Karambol na Felinie. Zderzyło się osiem aut, droga jest częściowo nieprzejezdna (zdjęcia)

Zablokowana jest ul. Franczaka „Lalka” w Lublinie w kierunku Kalinówki. Na miejscu zderzenia pojazdów pracują strażacy. Pojazdy są zawracane i kierowane objazdem.

50 komentarzy

 1. Przy wypadku ważne żeby być w wypadku a nie koło wypadku:)

 2. A gdzie jest Żuk i jego propaganda sukcesu?

 3. Czy koszta naprawy aut biorących udział w karambolu pokryje miasto?

  • W tym przypadku miasto nie będzie odpowiedzialne za kolizje. Droga była przejezdna a że, było ślisko to już kierowcy powinni zachować odpowiednią ostrożność. O czym mówi kodeks drogowy. Miasto jest zobowiązane do zapewnienia (w miarę możliwości) przejazdu, łatanie lub oznakowanie dziur które mogą uszkodzić auto itp.

  • A dlaczego? Zapomniały cebulki że jak zima to powolutku, z zachowaniem odstępu. Hamowanie silnikiem i jedziemy na możliwie najwyższym biegu. Aaa nie uczyli na kursie na obsłgiwacza fajery?
   Nie umiesz, nie jedź. Setki innych jeździło tego dnia i karamboli nie powodowało.
   Zabrać uprawnienia i albo się nauczy albo można bezpiecznie MPK

 4. A mnie tuż przed maską przewrunął rowerzysta(chyba pedalarz), bo on ma PDR i….. w mózgu zero.

 5. Nielegalne zgromadzenie ??

 6. Cały Lublin taki.. Żuk wydał kasę na park i zabrakło na sól…
  Może dołoży z koperty od deweloperów ???

  • Jak potrafisz zarządzać lepiej miastem to proponuje startować w wyborach na prezydenta miasta. Jednak u nas bardziej praktykuje się wymądrzanie, pouczanie innych i narzekanie na wszystko co się da.
   Jak to mówił klasyk „taki mamy klimat” i nie ma się co dziwić że, w czasie zimy będzie ślisko. Jeszcze nie znalazł się chyba taki sprytny który by całe miasto w kilka chwil odśnieżył i posypał. Jednak trochę czasu to zajmuje a przy opadach tym bardziej jest to trudne.

 7. Nie unitą głumby jeździć to nie pchojta się na drogę

 8. Wystarczy wyjechać z Lublina i jedzie się normalnie. Wszędzie sypią i drogi nie są śliskie a w Lublinie co? Lodowisko na ulicach w imię czego? Pier*** ekologii, ekonomii czy innego tłumaczenia?

 9. DROGOWA KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!

  PORAŻKA SZEROKOROZUMIANYCH DROGOFCÓWFFF. KRETYNIZM W UTRZYMANIU DRÓG OSIĄGNĄŁ HIMALAJE GŁUPOTY I NIEKOMPETENCJI. ZUKU WYCIĄGNIJ KONSEKWENCJE BO U RUSKICH ROBIA TO NAWET LEPIEJ!

 10. Piaskarki się gdzieś pochwały

Z kraju