Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Już 12 aut rozbitych w karambolu na ekspresówce. Jako pierwsza w bariery wpadła kierująca volkswagenem

Oblodzona jezdnia i niedostosowanie prędkości do trudnych warunków na drodze, było przyczyną karambolu na trasie Piaski – Lublin. Łącznie uszkodzonych zostało 12 samochodów.

41 komentarzy

 1. Wybrane firmy krzaki jak kprd to macie efekty.

 2. To że nie posypane to żadna wymówka, jak ktoś ma mózg to w takich warunkach potrafi przewidzieć co może się stać i dostosowuje prędkość do panujących warunków a nie noga w podłodze i gaz a później zdziwienie bo auto po naciśnięciu hamulca nie zatrzymuje się w miejscu, bo ciężko sprawdzić jaka jest jezdnia, próbnym hamowaniem….

 3. Czyli co? Kobitka ze swojego OC 12 samochodów naprawi?

  • Nie kobitka,tylko ci którzy nie dostosowali prędkości do panujących warunków drogowych.

   • Hmmm, na moje oko sprawcą jest kobitka, bo to ona (tarasuje drogę) a nie niedostosowanie prędkości było przyczyną. Gdyby nie to, że ona się rozwaliła można przypuszczać ze pozostałych zderzeń by nie było. Sąd powinien ustalić co było przyczyną (a tu konkretnie widać ,że przyczyną był fakt, ze kobieta się rozwaliła) a nie solidarnie karać wszystkich na drodze.

    • oj oj , maszty prawo jazdy ? Chyba kupione bo niemozliwe żeby z taka wiedzą można było zdać egzamin.Przyczyną najechania na pierwsze rozbite auto było: a-niezachowanie ostrożności, b- niedostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych. z powyższego wynika że winien jest ten co najechał. A odszkodowanie i tak płaci ubezpieczyciel z OC z kilkoma wyjątkami

     • Panie chlopie ze wsi, sady szukaja czynnika ktory byl przyczyna wypadku. To nie predkosc innych a fakt, ze tarasuje droge cos czego byc nie powinno na drodze byl przyczyna wypadku. Kobotka z OC winna wszystkim szkodom.

 4. Jak zwykle drogowcy zaspali , wina zamachowca antoniego maciara!

 5. Zaspali to kierowcy za kierownicą. Dwie poprzednie zimy były takie ze trudno je było zauważyć. Teraz jest prawdziwa zima,i nie jest to opad śniegu tylko marznącego deszczu a przy takich prognozach naprawdę warto zrezygnować z wyjazdu. I nie oczekujcie cudów o drogowców.

 6. dzisiaj jest kulminacja… czekamy niestety na kolejne artykuły…

 7. 12 pseudokierowcom zabrać lejce bo taki co nie potrafi jeździć nie powinien tego robić żeby nie stwarzać zagrożenia!!! Przyczyną tego karambolu była głupota baranów a nie oblodzona droga!!!

 8. Ludzie tu nie o sól chodzi!!!przecież to normalne że jak mam rozum i widzę że ślisko to jadę z taką szybkością żeby zdążyć się zatrzymać to normalne,bo pedał gazu to dziecko potrafi wcisnąć!!!Kierowca wie jak tego użyć!!!ale kierowca!!!, bo te barany co jeden na drugiego wjeżdżał to nie kierowcy tylko GŁUPY!!!

 9. Ja uwielbiam sez na zimnie,rozgrzewa moja laske do czerwonosci

 10. To jest droga ekspresowa. Proszę napisać co jaki czas mniej więcej jeździły piaskarki ?

Z kraju