690 680 960

Jezioro Białe: Skoczył do wody, doznał poważnych obrażeń. Mężczyzna w ciężkim stanie zabrany do szpitala (zdjęcia)

Wieczorna akcja ratunkowa nad Jeziorem Białym koło Włodawy. Pomocy potrzebował mężczyzna, który wskoczył do wody i już nie wypłynął.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Okunince nad Jeziorem Białym. Po godzinie 18 służby ratunkowe zostały powiadomione o utonięciu mężczyzny. Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Jak ustalili policjanci, po skoku z pomostu na główkę mężczyzna wynurzył się z wody nieruchomy, z twarzą zwróconą do dołu. 23-latek został wyciągnięty z wody przez kolegów. Mężczyzna był nieprzytomny. Na ratunek pośpieszył świadek zdarzenia, który podjął czynności reanimacyjne. Przybyli na miejsce ratownicy wodni, którzy w niedalekiej odległości pracowali na strzeżonym kąpielisku, przejęli czynności ratownicze.

Mężczyzna w ciężkim stanie śmigłowcem został przetransportowany do lubelskiego szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Od 23-latka pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu. Mieszkaniec woj. podkarpackiego jest w poważnym stanie.

(fot. nadesłane – Paweł)

10 komentarzy

 1. Zrobił to na własne życzenie,bo chciał spełnić swe marzenia.

 2. No cóż… chciał popływać i… popłynął
  Jakby teraz miał ze sto lat egzystować na wózku, to lepiej… świeć Panie nad Jego grzeszną Duszą

 3. Teraz wozeczek

 4. Nad białym to standard bo tam jest płytko wiec kilka piwek oraz ułańska fantazja kończy się wózkiem. Tak jest co roku wiec czemu w tym miało by być inaczej. W końcu liczenia na to że ludzie zmądrzeją zwłaszcza po pijaku jest naiwne. Tyle się trąbi żeby nie skakać na główkę w nieznanych miejscach ale „kozak” zawsze się jakiś znajdzie. Najbardziej to po takiej akcji szkoda rodziny.

 5. Pomyśl zanim z miejsca ruszysz

  Trudno w tej sytuacji powiedzieć, że biedny człowiek,jak i ten co 30lat wypalając paczkę dziennie papierosów nagle lament-mam raka krtani, pustaki na drogach… przykłady życie mnoży. Są ludzie, których fakt ten czegoś nauczyć ale cała rzesza zrobi swoje ,taka ludzka fizjonomia. Współczuć można głupoty a nie jej skutków. Skutki są dla nich.

 6. No i resztę życia w specjalnym łóżku i w pampersach.Takie są skutki głupoty,na którą nie ma żadnych leków.

  • ja bym to raczej określił selekcją naturalną. O ile przeżyje, bo wtedy będzie jedynie obciążeniem dla rodziny. Smutne ale prawdziwe.

 7. W jego krwi na pewno coś się znajdzie.

 8. Co Wy ludzie cały czas o tym wózku, może będzie miał więcej szczęścia niż rozumu i stanie na własne nogi. Zrobił głupotę to fakt ale po co odrazu wydawać na niego wyrok.

 9. Dopiero jeden utonął,już kolejny ociera się o śmierć…
  Ludzie,gdzie Wasza wyobraźnia??!!! 🙁

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mecz Charytatywny dla Marcela
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Sławinie
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Dziesiątej
Potańcówka z tradycją „Hanna prosi do tańca”
Żniwa ze starej fotografii