Jest nagranie zderzenia fiata z oplem na ul. Głębokiej. Obaj kierowcy mieli problem z zatrzymaniem aut (wideo)

O ile kierowcy opla udało się uniknąć zderzenia, tak po chwili w jego auto wjechał kierowca fiata. Mężczyźni nie mogli wyhamować na oblodzonej jezdni. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kamera zamontowana w aucie jednego z naszych czytelników zarejestrowała moment wczorajszego zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce na ul. Głębokiej w Lublinie. Jak już informowaliśmy, po godzinie 10 w rejonie ul. Filaretów fiat zderzył się z oplem.

Oba pojazdy jechały w kierunku ul. Nadbystrzyckiej. Najpierw kierujący oplem mężczyzna nie mógł wyhamować na oblodzonej jezdni. Dlatego też aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, postanowił zjechać na pas zieleni.

Po chwili w tył jego auta wjechał kierowca fiata, który również miał problemy z zatrzymaniem pojazdu na śliskiej nawierzchni. Jedno z aut uderzyło jeszcze w słup latarni. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała.

(fot. lublin112, wideo – nadesłane – Tomasz)

13 komentarzy

 1. srata tata – odstęp większy trzeba robić i patrzeć na drogę

 2. widać było.. wielki.. uj

 3. Wygrała najtańsza firma która nie spodziewała się ze zima zawita na tak długo i nie zainwestowali w odpowiednią ilość soli. Udają więc ze solą. Za czasów MPO taka ślizgawica tyle godzin po ustaniu opadów była nie do pomyślenia.Ciekawe czy ratusz wyciągnie konsekwencje wobec firmy odpowiedzialnej za utrzymanie dróg w Lublinie?

  • Ha ha ha ha dobrze wam tak, głosujcie dalej na robactwo a do kierowników stłuczonych trzeba było tunelem pod Racławickimi jechać tam sucho ha ha ha

   • przecież swoich przyjaciół nie będą karać. A ponadto w umowie jest zapis ,że miasto może odstąpić od usług w przypadku braku środków finansowych. Więc znając działalność doktora w każdej chwili może zabraknąć środków. Będą potrzebne na podlewanie wyciętych drzew

 4. brawo drogowcy brawo *** wasza mać

 5. patole kierownicy muszą mieć wszystko zdarte do czerni asfaltu
  aby nie musieć nic myśleć i przewidywać.

  • to samo bym powiedział rodzinie kobiety co przed urzędem uderzyła głową w kostkę brukową ja śliskich schodach, przecież to nie wina zarządcy budynku tylko jej bo nie dostosowała prędkości doo warunków, a poza tym miała barierke. jesteś durny tyle ci powiem, tak samo jak w przypadku kobiety tak samo i w przypadku większość kolizji odpowiedzialny jest zarządca drogi. nie po to miliony mają z paliwa na utrzymanie dróg i z innych podatków, żeby w przypadku najmniejszego załamania pogody wszędzie ślizgawka była. 8 lat nie było zimy, w tym roku jest i ciężko zadbać bo za dużo kasy poszło miedzy siebie do podziału, bo przecież zimy już w polsce nie ma. jak na DW 835 była czołówka a 100 metrów wyżej zaspa na pasie w kierunku biłgoraja i trzeba jechać pod prąd, to co najmniej współwinnym jest zarządca drogi. was już całkiem polaszkow poebało. pisowskich złodziei bronić bo tamci kradli wiecej, sarenek bronić ludzi zabijać, etc, wstyd mi że mieszkam z takimi baranami w jednym kraju. w Polsce możesz być tylko przeciętny, nie ma opcji być nad i pod, bo jak jesteś słabszy w czymś to zabić cię, jak jesteś za dobry wsadzić do więzienia. już za komuny jak ktoś coś dobrze odwalił to konsekwencje jakiekolwiek ponosił, teraz już sobie PIsuary zaklepały ze nie są odpowiedzialni za rox…banie polski ciekawe skąd wam wezmą socjale w następnym roku, jak tyle miliardów poszło się ebać, jak media protestują to płaczecie bo nie możecie obejrzeć królów życia czy innych trudnych spraw, jak wam podatek na żywność podnosili to trudno. IDIOTS i tak wiem tamci kradli wiecej. MArionetki na sznureczkach pisowskich

 6. Ma ktoś mikroskop?

 7. Jak się płaci podatek drogowy w paliwie to się też wymaga!!!

 8. popatrzcie ile soli na tym oplu

 9. Co to za gmina, droga sliska, traktory, letnie opony… Wies sie bawi.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności