Jest areszt dla Piotra Kowalczyka. Sąd uznał, że dla dobra śledztwa, zatrzymani przez CBA nie mogą być na wolności

Były przewodniczący Rady Miasta Lublin Piotr Kowalczyk trafił do aresztu. Tak wnioskowała prokuratura a sąd przychylił się do złożonej przez śledczych argumentacji. Taka sama decyzja zapadła wobec pozostałych trzech zatrzymanych przez CBA mężczyzn.

42 komentarze

 1. Kiepsko – święta za kratami. Nie takiego prezentu od św. Mikołaja spodziewał się Piotr Kowalczyk… Pytanie brzmi – kiedy CBA wejdzie do UM Lublin? I co takiego wie Kowalczyk, że Żuk tak ochoczo za niego poręcza?

 2. A Dorota B na wolności

 3. W ubiegłym tygodniu zmarł mój ojciec . Przez lata stał na straży porządku i idei klasy robotniczej . Pod koniec życia upokorzono go i zabrano mu większą część emerytury. Powiedział mi tak : spotkasz na swojej drodze pisowca to wiesz co masz robić. To były jego ostatnie słowa. Ja zrobię z nimi porządek , zrobię na pewno , to będzie dżem , to będzie miazga. Tak mi dopomóż Bóg .

  • Rozumiem Twój żal, ale dla własnego dobra nie wypisuj takich rzeczy na forach, bo będziesz miał pobudkę o szóstej rano.

  • Przecież bolszewicy nie wierzą w Boga

  • spółdzielnia ucho

   ” Stał na straży porządku … ” . To niech teraz leży i odpoczywa . Dość się ostał , niech mu ziemia lekką będzie . A emeryturę widocznie nie z darma racji mu okroili . Widocznie jego akta zamiast do ogniska , trafiły do IPN.

 4. a taki miał być niewinny,szkoda chłopa:-)

 5. Łapówka na umowę ? po otrzymaniu zapłaty jeszcze tylko odprowadzasz VAT i CIT i jesteś ojciec chrzestny pełną gębą , kpina …

 6. Głupi uśmiech na piance piwa

  Skowyt i ujadanie obrońców POkolenia kolesi au au auuuu…. Złodzieje w białych kolnierzykach… Tępić mafię urzędasów!!!!

 7. Prawa reka lysego knypa a on bidny nic nie wiedzial , az mi go żal. A niby poco odchodzil z UM bo smród sie za nim ciagnie…. Ciekawe co wyjdzie dalej ,ciekawe. Glos ludzi maja za nic radni POpaprancy ..przez nich gorki oddane deweloperce taki oto układ mial kurd.pel…

 8. To dlaczego Jarek nie siedzi? Tam niż CBA nie było?

 9. „Przez lata stał na straży porządku i idei klasy robotniczej ” poważnie??? strzegł klasy robotniczej?? a nie wierzy u władzy na którą owa klasa tyrała? A pamiętasz może jeszcze sklep za „żółtymi firankami”? Tatuś na zakupy zabierał? I nie przesadzaj z Bogiem, gdyby miał ingerować wielu strzegących klasy robotniczej trafiłby piorun!

 10. Pewnie tak samo niewinny jak Żuk z udziałami w PZU, który ostatecznie został uznany winnym !!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności