Jest areszt dla Piotra Kowalczyka. Sąd uznał, że dla dobra śledztwa, zatrzymani przez CBA nie mogą być na wolności

Były przewodniczący Rady Miasta Lublin Piotr Kowalczyk trafił do aresztu. Tak wnioskowała prokuratura a sąd przychylił się do złożonej przez śledczych argumentacji. Taka sama decyzja zapadła wobec pozostałych trzech zatrzymanych przez CBA mężczyzn.

42 komentarze

 1. Po ha to ujawnione?Lypki łapią?Teraz się gotuje,a za chwilę będą ostrożniejsi.Gospodarz nie wie co na jego podwórku.Śmiech na sali.

 2. Czy ktoś zadał sobie trud i prześledziil życiorys polityczny tego pana? Ta cała prowokacja to zemsta za to że dzięki niemu PiS stracił władze w Lublinie. Kiedyś netfliks nakręci serial o ludziach pisuaru, tych z tyłu sceny i to będzie hit 😁

 3. a co z żukiem? przecież wiadomo, że nic się nie działo bez wiedzy bosa

 4. bez czyjej wiedzy?

  A co niby ma być?
  Przecież Prezydent Miasta nie jest jego przełożonym.
  Może jeszcze zapytasz o przedszkolankę lub wychowawczynię w szkole 🙂
  Szef PIS też kiedyś był jego „bosem” – może tutaj jest temat do rozwinięcia?
  Przecież „służbami” znowu kierują ci sami ludzie, których ułaskawił Duda.
  A sama prowokacja „wypisz-wymaluj” jak z okresu, za który dostali wyrok (a przed jego uprawomocnieniem ochroniła ich decyzja Dudy).

 5. A wiadomo coś o pozostałych zatrzymanych ? Co to za przedsiębiorcy uciemiężeni, jeszcze się mało nachapali. Skoro 1mln łapówki to ile do zarobienia było ?

 6. Wiadomo było od dłuższego czasu że jest układ i przyzwolenie na budowy, oraz na zmiany warunków zabudowy na terenie Lublina. Wiadomo również jakie warunki były wydane dla tej działki ( szkoda że łysy przy poręczeniu za kolegę nie mówi tego że można tam wybudować budynek do 2 max 4 pięter). Wiadomo więc czego podjął się Kowalczyk – jak to mówi łysy rzeczy niemożliwej bo to nie UM zmienia warunki zabudowy ! kolejny raz chyba zapomniał co zrobił razem z UM w brew opinii mieszkańców w referendum za 500.000zł decydując razem z radnymi UM o zmianie warunków zabudowy górek czechowskich. Policzcie jakie tam poszły korzyści materialne ! Mama nadzieję że i tym zajmie się CBA , jak również apartamentowcem przy hotelu Unia którym również TBV jest współwłaścicielem, halą na czubach – tam również zostały zmienione warunki zabudowy dla jego kolegi Grodzkiego byłego prezesa miejskiej spółki MOSiR !

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności