690 680 960

Lubelscy kontrterroryści z wizytą u małych pacjentów (zdjęcia)

Wielką frajdę sprawili dzisiaj dzieciom policjanci z III komisariatu w Lublinie oraz policyjni kontrterroryści. Funkcjonariusze odwiedzili pacjentów Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Z okazji Mikołajek lubelscy policjanci odwiedzili dzisiaj dzieci i mieli dla nich wiele niespodzianek. Podopieczni oddziału mogli zapoznać się z pracą funkcjonariuszy i wysłuchać porad dotyczących ich bezpieczeństwa.

Wiele radości sprawiła dzieciakom możliwość obejrzenia używanego przez funkcjonariuszy wyposażenia. Były również wspólne zabawy i pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy przebywający na oddziale pacjenci otrzymali przygotowane przez policjantów paczki.

Zbliżające się święta to doskonały czas, by pamiętać o innych. Dzisiejsza wizyta w szpitalu i towarzyszące jej niespodzianki to inicjatywa mł. asp. Jacka Banacha, sierż. szt. Szczepana Bresia, sierż. szt. Marka Grendy i asp. Grzegorza Czarneckiego – dzielnicowych z III Komisariatu Policji w Lublinie. Policjanci chcieli w ten sposób umilić małym pacjentom rzeczywistość i odwrócić ich uwagę od choroby.

To nie byli jedyni policyjni mikołaje, którzy tego dnia odwiedzili Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie. Prezenty rozdawali także policjanci z KMP w Lublinie razem z policyjną maskotką sierż. Poli.

(fot. KWP Lublin)

7 komentarzy

 1. Takie Ramby, a zaparkować prawidłowo nie są w stanie.

 2. Dobrze że tym razem Pani dyrektor nie poleciała.

 3. he he ”Lubelski kontrterorysta” to cos w rodzaju Palladyna chrześcijańskich nauk (prostując Żydowskiej religii) ? Bo innego rozwiązania nie widzę.

 4. … personel żeński wyraznie pobudzony … dzieci raczej lekko przestraszone

 5. Przypadkiem było im za gorąco tym lubelskim ”aktorom” ? Bo z tego co wiem to komandosi to sa z Lublińca ze Śląska a nie cebulowa :p

 6. Na całym świecie są Antyterroryści a w pislandii Kontrterroryści

 7. Mikołaje z karabinami do chorych dzieci…Hmm… Ciekawe jakie prezenty przywlekli..? Masz tu synku granat ogłuszający od św. Mikołaja… jakby pielęgniarki dzwonka nie usłyszały….

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin