Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechała nie patrząc na światła. Zderzyła się z dwoma toyotami (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia trzech aut na rondzie przy zamku w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na rondzie Dmowskiego, czyli skrzyżowaniu z al. Unii Lubelskiej zderzyły się trzy auta: peugeot i dwie toyoty. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca peugeotem kobieta zjeżdżała z ronda w kierunku Felina. Zignorowała jednak wskazania sygnalizacji świetlnej w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z dwoma toyotami: osobową i busem, których kierowcy wyjeżdżali z al. Unii Lubelskiej.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Jechała nie patrząc na światła. Zderzyła się z dwoma toyotami (zdjęcia)

Jechała nie patrząc na światła. Zderzyła się z dwoma toyotami (zdjęcia)

11 komentarzy

 1. Na tym rondzie to jakaś patonorma. Gdyby tam stał patrol policji to podczas każdej zmiany świateł zarobiłby na utrzymanie miasta tępiąc przy okazji najbardziej niebezpieczne zachowania.

  • Zgadza się. Na czerwonym przelatują i to z dużą prędkością. Zanim się ruszy to lepiej dodrze się rozejrzeć, aby jakiegoś idioty/tki nie załapać na bok.

 2. słowo klucz KIERUJĄCA

 3. Niemal powszechną praktyką ubezpieczycieli jest obarczanie poszkodowanych aby to sami poszkodowani wykonywali zdjęcia i opis uszkodzeń pojazdu i przesyłali je do towarzystw ubezpieczeniowych. Tłumaczone jest to szybką likwidacją szkody i szybką wypłatą odszkodowania. Tak: „szybką i niewspółmiernie niską do poniesionych szkód”. Tłumaczone jest to potem, że „nie wszystko było widoczne na zdjęciach” lub też inne argumenty, że to oczywiście z winy poszkodowanego, który źle wykonał dokumentację fotograficzną. Niektórzy ubezpieczyciele nawet wręcz nakazują nagrywanie filmów. Rozmowa jest prowadzona w taki sposób aby poszkodowany został przekonany że w/w czynności należą do jego obowiązków. NIGDY się na to nie zgadzajcie. Należy ŻĄDAĆ przyjazdu rzeczoznawcy, który ma przybyć we wskazane miejsce i wykonać profesjonalny protokół.

 4. Hahaaa tam powinny być światła 😉

 5. Ile kosztuje taki fotoradar z aparatem na zjeździe. Myślę, że za miesiąc by się zwrócił jego koszt na tym rondzie.

 6. I taka bag ma nadal PJ

 7. I wszystko w tym temacie

  Rozkojarzona telefonem

Dodaj komentarz

Z kraju