Jechał pod prąd, zderzył się z oplem i ciężarówką. Groźny wypadek na Majdanku (zdjęcia)

Groźnie wyglądający wypadek na Majdanku. Zderzyły się tam trzy pojazdy. Występują duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 7 na rondzie Krupskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka, ul. Dekutowskiego i Franczaka Lalka zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz nadzór ruchu MPK.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem starszy mężczyzna jechał od strony ul. Cmentarnej. Poruszał się jednak pod prąd. Doprowadził do zderzenia z oplem, którego kierująca poruszała się ul. Franczaka Lalka w stronę centrum. Następnie wytrącony z toru jazdy pojazd uderzył bokiem w ciężarówkę, której kierowca oczekiwał na możliwość wyjazdu z ul. Dekutowskiego.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Mężczyznę z renaulta przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest przejazd w stronę centrum. Objazdem, przez al. Witosa i ul. Krańcową, kursuje również komunikacja miejska.

(fot. lublin112, nadesłane – Michał, Piotr)

17 komentarzy

 1. Jak oni to robią??

  • RONDO na GRYGOWEJ – bardzo niebezpieczne, źle oznakowane. Przed rondem stoją „śmieciowe” znaki a zasłonięty znak RUCH OKRĘŻNY stoi za słupem i tuż przed rondem . Ostatnio od strony Metalurgicznej hamował TIR z piskiem opon bo w ostatniej chwili zobaczył znak, rondo i samochód na rondzie. Tam jest BARDZO niebezpiecznie.

 2. I nastały czasy że posiadacze pojazdów mają tak głęboko przepisy że nie tylko podwójna ciągła nie wzrusza ale jazda pod prąd nie jest problemem gdy ma się potrzebę.

  • To dziadziuś, więc nie pisz że miał potrzebę bo po prostu nie ogarniał kuwety…

  • A kto ma prawo to oceniać i dzielić wykroczenia na takie, które można popełniać (przekraczanie prędkości, gadanie przez telefon, niezatrzymywanie się na STOPie/strzałce, parkowanie na chodniku/trawniku/drodze pożarowej, jazda po chodniku) oraz na wykroczenia kategorycznie zabronione (jazda pod prąd, jazda lewym pasem, jazda po użyciu alkoholu (ale jeszcze nie w stanie nietrzeźwości) ?
   Jedni jeżdżą rowerami po chodniku a inni samochodami pod prąd? Które (i dlaczego) jest gorsze?

  • RONDO na GRYGOWEJ – bardzo niebezpieczne, źle oznakowane. Przed rondem stoją „śmieciowe” znaki a zasłonięty znak RUCH OKRĘŻNY stoi za słupem i tuż przed rondem . Ostatnio od strony Metalurgicznej hamował TIR z piskiem opon bo w ostatniej chwili zobaczył znak, rondo i samochód na rondzie. Tam jest BARDZO niebezpiecznie.

 3. Nic dziwnego, że się staruszkowi kierunki zmyliły. Przez te Łunię nabudowali tego tyle, że nie wiadomo któryndy jechać – a każda (droga) kusi, każda woła przejedź mnie! – oczopląsu można dostać.

  • Racja, UE to diabeł wcielony, wyjdzmy jak naszybciej. My tutaj w kraju Sowieckim to wszysko co inne ”pałujemy” !

 4. Niestety jest ofiarą śmiertelna tego zdarzenia

 5. Uwolnić krewete

 6. Panowie i Panie: 1 listopada tuż, tuż…

  Będzie się działo, sądząc po ostatnim wysypie geriatrii na metodzie jazdy „pod prąd”.

  • Paradoksalnie jak ruch będzie bardzo duży to nic się nie stanie bo się nie rozpędzi, strąbią go albo od razu zobaczy że jedzie źle.

 7. hahahaaa chociaz jeden się doigrał

 8. Ale urwał…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7558zł 0.45%
  • GBP 4.9028zł 0.19%
  • EUR 4.4123zł 0.24%
  • CHF 4.1005zł 0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Będzie można zjeść i pomóc innym. Zbiórka krwi połączona z imprezą foodtrucków
  W Ogrodzie Saskim w Lublinie odbędzie się filozoficzny piknik rodzinny
  Motocyklowe dni #NeverStopChallenging w Lublinie
  Odpust z okazji święta Matki Boskiej Zielnej w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Kolejna gra miejska. Tematem przewodnim będzie magiczny Lublin