Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał ciągnikiem rolniczym z otwartą butelką alkoholu w kieszeni. Miał niemal 2,4 promila

Jedną butelkę alkoholu miał w kieszeni, drugą w schowku narzędziowym ciągnika rolniczego. Mając niemal 2,4 promila jechał drogą krajową. Na całą sytuację zareagował świadek.

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w miniony czwartek na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Stróża w powiecie kraśnickim.

Przypadkowy kierowca zatrzymał pojazd służbowy Inspekcji Transportu Drogowego twierdząc, że tą drogą porusza się ciągnik rolniczy, który prawdopodobnie jest prowadzony przez nietrzeźwego kierującego. Po krótkich poszukiwaniach inspektorzy znaleźli i zatrzymali pojazd, którego sposób jazdy odbiegał od przyjętej normy.

Jak się okazało mężczyzna kierujący ciągnikiem był pijany. W wydychanym powietrzu miał niemal 2,4 promila alkoholu. Nie posiadał on przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariuszom powiedział jedynie, że ma 65 lat i pochodzi z Zakrzówka. Kierujący w kieszeni marynarki posiadał otwartą butelkę z alkoholem a druga, już tylko z resztkami alkoholu, znajdował się w schowku narzędziowym.

Co ciekawe na ciągniku rolniczym oprócz numeru rejestracyjnego był jeszcze napis określający imię, nazwisko i miejsce zamieszkania – prawdopodobnie właściciela.

Na miejsce wezwano patrol drogówki z Kraśnika. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

20170803_123313

20170803_123228

2017-08-07 16:24:58
(fot. WITD)

20 komentarzy

 1. I znowu kraśnickie.Chyba należało by BEZWZGLĘDNIE zweryfikować prawa jazdy wszystkim tamtejszym szoferakom.LKR i już wszystko jasne

 2. trzeba było sprawdzić ile pustych butelek wyrzucił po drodze, he. Na paragonie ze sklepu było może 5-6, he

 3. pijany wsiok ….ebany.

 4. Aaron Fleischman

  Logika obrońców bandytów drogowych:

  a) jechał pijany, ale nikogo nie spowodował wypadku;
  „O co tyle krzyku??? Przecież nic się nie stało! Dojechałby spokojnie i byłoby wszystko okej, a tak tylko problemów człowiekowi narobili!”

  b) jechał pijany i spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym;
  „Wyrzutu sumienia wystarczą za karę. Po co kisić człowieka w więzieniu??? To przywróci ofierze życie? Nie! Puścić go wolno, a teraz już na pewno będzie jeździć dużo ostrożniej.”

  K***a, po co kabaret oglądać? :))))

 5. Kiedys kapus cienki bolek teraz spoleczny bochater …. sielsko i anielsko … u Pana Boga za piecem

 6. To dopiero człowiek bez wyobraźni i przez takich jak on są wypadki….

Z kraju