690 680 960

Tragedia podczas wypoczynku nad morzem. Policjant z Łęcznej utonął w Bałtyku

Minionej soboty w Bałtyku utonął 43-letni policjant z Łęcznej. Mężczyzna wypoczywał wraz z rodziną na plaży w Łazach niedaleko Mielna.

Do tragicznego wypadku doszło w minioną sobotę na plaży w Łazach w województwie zachodniopomorskim. 43-letni mężczyzna przebywający nad wodą wraz z 14-letnim synem, w pewnym momencie wszedł do morza. Podczas kąpieli 43-latek zaczął się topić.

Na pomoc ruszyli świadkowie i ratownicy. Mężczyznę wyciągnięto na brzeg i rozpoczęto akcję reanimacyjną. Niestety 43-latka nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Ofiara to policjant z Łęcznej. Mężczyzna wypoczywał nad morzem z rodziną. W dniu kiedy doszło do wypadku obowiązywał zakaz kąpieli.

2017-08-07 17:06:19
(fot. ilustr. pixabay.com)

38 komentarzy

 1. Niestety jest takie podejście że co tam zakaz…?! Przyjechałem tyle kilometrów i mam się nie wykąpać????

 2. Gdzie jest informacja, że nie był trzeźwy?

 3. Mowili o nim w tvn. Pod wplywem bym chlopina tylko niewiem czemu 112 o tym nie wspomnialo.

  • Wiekszosc artykulow ktore czytasz pochodzi z i nformacji od rzecznika policji lub tez od samych policjantow. Juz wiesz??

  • Kto to ustalił, że był pod wpływem? Dziennikarz jednej ze stacji telewizyjnych zza biurka w redakcji? Nie ma takie informacji.

   • Była, w tv polsat wypowiadało się dwóch ratowników wodnych którzy go ratowali a później reanimowali. Właśnie ten który go reanimował wspomniał że był on pod wpływem alkoholu… Powtarzam tylko to o czym mówił ten ratownik.

 4. Czy naprawdę tylu głupków musi wszystko komentować? A jeśli był zakaz kąpieli czy nawet wypił piwo, to czy to zmniejsza rozmiar tragedii? Czy żadnemu z komentujących tu głupków nigdy nie zdarzyło się złamać jakiegoś zakazu?

  • Stu dwunasty niedorzecznik

   Alojzy – popatrz na sprawę ze strony tych, którzy dzięki takim i innym tragediom mają środki na życie np. ludzie pracujący w firmach pogrzebowych, wytwórcy akcesoriów na tę „ostatnią” drogę, a nawet grabarze i „dobrodzieje”…
   Jednym słowem: dla kogo to tragedia, to tragedia, a dla innych powód do radości, bo niby dlaczego taki przykładowy „dobrodziej” ma się smucić, że „cołaski” dosstanie?

  • Ano właśnie dobrze mówisz…

 5. Obowiązywał zakaz kąpieli….
  Nie rozumiem podejścia ludzi, jak jest zakaz, to jest zakaz. Nikt go nie wywiesza dla widzi mi się. A tak, zapewnił rodzinie, niezapimniane wczasy, po prostu Boskie

 6. Dobrze mówisz. Brawo!!!!!!!!!!

 7. Policję zakazy nie obowiązują

 8. Sekcja wykaże może trochę alkoholu i po nim renty nikt nie dostanie,a tym bardziej ,że z własnej woli topił się pomimo zakazu.Zostawił rodzinę z niczym.

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami