690 680 960

Jechał BMW w obszarze zabudowanym 127 km/h. Dostał mandat 500 zł i stracił prawo jazdy

Jechał 127 km/h w miejscu gdzie obowiązuje 50 km/h. Kierowca BMW został ukarany mandatem, policjanci zatrzymali mu uprawnienia.

Wczoraj na jednej z ulic Świdnika policjanci zatrzymali mężczyznę poruszającego się pojazdem marki BMW. Powodem kontroli była prędkość zarejestrowana przez policyjny wideorejestrator.

Kierujący pojazdem jechał al. Lotników Polskich z prędkością 127 km/h. W miejscu tym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł oraz policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Jak informują policjanci to już kolejny przypadek kiedy aktywność lokalnej społeczności poprzez wykorzystanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa przyczynia się do eliminowania z ruchu kierowców lekceważących przepisy ograniczenia prędkości.

(fot. pixabay.com)

24 komentarze

 1. O czym piszecie dzieciaki i profesorowie za jazdę po pijaku koszta są min. 5000zl. Na placówki medyczne itp. sąd wyznacza karę a mandat jest tylko obligatoryjny.

 2. O czym piszecie dzieciaki i profesorowie za jazdę po pijaku koszta są min. 5000zl. Na placówki medyczne itp. sąd wyznacza karę a mandat jest tylko obligatoryjny.

 3. Kierowcy tych marek pojazdów powinni przechodzić obowiązkowe badania psychiatryczne w Abramowicach, bez skierowania.

  • Wtedy bmw ogłosiłoby bankructwo, bo tylko dla ograniczonych umysłowo produkowane są te pojazdy.

 4. Karzą ludzi a sami jak zapie……ją w terenie zabudowanym.Nie idzie ich dogonić niech sobie pierwsze mandaty wypiszą za prędkość i gadanie przez komórki.To po tygodniu zbrakło by funkcjonariuszy hehehe

 5. na takiego to donos i oznaczyć w Yanosiku jako zagrożenie. Niektórzy kierowcy na drodze zachowują się jakby byli z jakiejś dziczy

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…