690 680 960

Wkrótce zablokowana będzie droga krajowa nr 19. Rozpoczyna się wyciąganie pojazdu ciężarowego na drogę (zdjęcia)

W Polichnie od godziny 20 zablokowana będzie droga krajowa nr 19. W miejscu nocnego zdarzenia drogowego rozpoczyna się akcja stawiania i wyciągania pojazdu ciężarowego na drogę.

W nocy z czwartku na piątek około godziny 1 na drodze krajowej nr 19 doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd ciężarowy wypadł z drogi i uderzył w dom, a następnie przewrócił się i zatrzymał na kolejnym budynku.

Oprócz dwóch budynków, uszkodzone zostały elementy infrastruktury drogowej oraz słup energetyczny. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, ani kobieta znajdująca się w domu, ani kierowca ciężarówki.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. 45-letni mieszkaniec gminy Chełm, kierujący pojazdem ciężarowym, był nietrzeźwy. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce 45-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

W chwili obecnej trwa przygotowywanie do stawiania pojazdu na koła i wyciągania go na drogę. Jak nas poinformowano, przejazd na trasie Kraśnik – Janów Lubelski może zostać wstrzymany około godziny 20 na kilkadziesiąt minut. Teren akcji zabezpieczają policjanci.

 

(fot. Auto Hol Kraśnik, nadesłane)

18 komentarzy

  1. Droga Redakcjo, proszę się dowiedzieć czy została podjęta interwencja policji ok godziny 00:30 było zgłoszenie na tą ciężarówkę że kierowca jest prawdopodobnie pijany.

  2. To jest bardzo istotna informacja, która jest właściwa dla tej strony. Proponuję nie czytać głupich komentarzy ułomnych pismaków bo tylko ściemniają.

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas