Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Impreza integracyjna zakończona tragedią. Przywiązali kolegę folią do drzewa, 49-latek zmarł

Policja oraz prokuratura ustalają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce minionej nocy w Lublinie. Nie żyje mężczyzna, który przez kilkadziesiąt minut, był przywiązany folią do drzewa.

80 komentarzy

 1. Jaka to firma? Niezły balet jak trupy padają xD

 2. Beata mazurkiewicz

  Taka tragedia człowieka nie ma i to nie pochamowuje żeby się ugryźć w jezyk .Tylko Jezus może nas uratować przed wzajemnä agresią który jest obecny w Sakramencie Eucharystii pytanie czy chcemy

  • Sama się poHamuj…. i razem ze swoim Jezuskiem sakramencko eucharystycznym weź słownik ortograficzny. W kościele miejsce na trucie takich smutów.

 3. Nieraz kieliszek wystarczy a nieraz wiadra mało wieś się bawi ale i miastu nic niebrak ?

 4. Jak był obwiazany streczem od stóp po głowe to jak się po jakimś czasie osunął na ziemię. Coś sie tu kupy nie trzyma.

  • piszą bzdury. nie byli obwiązani streczem od stóp po głowe . a z tego co wiem po odwiązaniu jeszcze trochę imprezowali.

 5. Co to za tajemnica, że nie piszą jak to firma …

 6. „Nie wiadomo też, czy sami się oswobodzili”
  Jasne, sami się oswobodzili, zwłaszcza gdy byli obwiązani od stóp po szyję. Ciekawe czym.

  • ODWIĄZALI ICH A POTEM WSZYSCY RAZEM DALEJ PILI Z DENATEM WŁĄCZNIE. I JAKIE WIĄZANIE OD STÓP DO GŁOW. JAKIŚ DZIENNIKARZ UBARWIŁ KILKA RZECZY A WSZYSCY PRZYJMUJĄ TO JAKO PEWNIK. NIE WSZYSTKO CO PISZĄ W INTERNECIE JEST PRAWDĄ. A POZA TYM JEST JUŻ PO SEKCJI I WIĄZANIE NIE MIAŁO NIC WSPÓLEGO Z JEGO ŚMIERCIĄ

   • siostra zmarłego

    tego to nie byłabym taka pewna, że nie miało nic wspólnego ….owiń się taką folią na godzinę to może zmądrzejesz i nie będziesz opluwał ludzi ….pijak, alkoholik to też człowiek……a może jest tu jakiś znajomy zmarłego, który zadbał aby jego fotografia została zamieszczona w prasie…mam na myśli „sprzedał jego zdjęcie” ile zarobił???

  • A DODATKOWO NIE MUSIELI ICH WIĄZAĆ OD STÓP PO GŁOWY ŻĘBY SIĘ NIE UWOLNILI. ONI BYLI TAK WYSUSZENI ŻE NITKĄ MOŻNA BY BYŁO ICH ZWIĄZAĆ A I TAK BY JEJ NIE PRZERWALI. BRACIA BYLI USÓWANI Z IMPEZY ALE ZA KAŻDYM RAZEM WRACALI. CZYLI POMYSŁ Z WIĄZANIEM CHŁOPAKOM WYDAŁ SIĘ LEPSZY. MOŻE NIE NAJMĄDRZEJSZY ALE PRZEZ TO NIKOMU KRZYWDA SIĘ NIE STAŁA A OKAZAŁ SIĘ SKUTECZNIEJSZY NIŻ WYŻUCANIE ICH Z INTEGRACJI.

 7. i jakie dalsze ustalenia w tej sprawie ? coś wiadomo co do przyczyny śmierci ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo