Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Impreza integracyjna zakończona tragedią. Przywiązali kolegę folią do drzewa, 49-latek zmarł

Policja oraz prokuratura ustalają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce minionej nocy w Lublinie. Nie żyje mężczyzna, który przez kilkadziesiąt minut, był przywiązany folią do drzewa.

80 komentarzy

 1. Takie rzeczy tylko za pisssu,,,….

 2. Osoba zmarła z przepicia. A nie od streczowania do drzewa

 3. Integracja tak, ale w kulturalny sposob dla kulturalnych ludzi. Mozna pojechac i zwoedzac piekna Polske. Wyjazd do kina,teatru na przedstawienie kabsretu

 4. Haha

  Integracja – czytaj poznanie pracowników po podlaniu im alkoholu słuchanie co mówią o szefach i firmie mydlenie oczu integracją „och jaka to porządna firma” sprzedajecie sie za starą kiełbasę z grilla i tanie piwo.
  Ru…cie się z kolegami zdradzając swoje połówki- nie od dziś wiadomo co jest jak baba czy facet pijany
  a szefowie się cieszą że ich siła robocza jest zadowolona.
  Do tego takie pomysły zabiliście kolegę przez waszych szefów bo przecież gdyby nie tanie piwo to by żył

 5. Za łepka u mnie w podstawówce popularna była zabawa polegająca na tym, że jeden chłopak stawał pod ścianą, brał 10 głębokich wdechów, ostatni zatrzymując w płucach. Wtedy drugi naciskał mu klatkę piersiową w okolicy serca i trzymał go tak około 20 sekund. Delikwent wypuszczał w końcu powietrze, po czym padał na glebę nieprzytomny. Czasem z różnymi wodotryskami typu wywrócone gałki oczne, drgawki itp. jednak po chwili dochodził do siebie. Czasem trzeba było po pysku wystrzelać. Ale każdy wstawał. Młodzi byliśmy, organizm dawał radę. Tu chyba podobny mechanizm zadziałał czy raczej nie zadziałał…

 6. Ach ci imigranci.

 7. „Spotkanie integracyjne „…należy czytać : Impreza z pjaństwem do nieprzytomnosci …w tym przypadku nawet poszło dalej

 8. co to za firma ?

 9. Stare,a głupie,oto przykład dla młodych ludzi.

 10. Kara smierci!!!!
  Co to za firma?

  • gość zmarł z przepicia. Pił od rana do nocy przez kilka lat. w jego żyłach były same procenty. nie masz pojęcia a piszesz bzdury.

Z kraju