Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Hanna: Nawałnica przerwała Festiwal Disco. Impreza zostanie powtórzona z jeszcze większym rozmachem

Przerwany przez nawałnicę festiwal muzyki disco polo w Hannie w powiecie włodawskim odbędzie się raz jeszcze. Organizatorzy się nie poddają i szykują jeszcze większą imprezę.

To miał być największy festiwal muzyki disco polo w naszym regionie. Zorganizowany pośród pól i lasów w iście nadbużańskiej scenerii, do tego plejada gwiazd mających się pojawić na scenie i wielki pokaz sztucznych ogni na koniec zachęcały mieszkańców całego województwa do przybycia. W przedsprzedaży rozeszły się tysiące biletów, drugie tyle miało zostać sprzedanych w kasach biletowych przed wejściem na teren imprezy. Jako pierwsi na scenie pojawili się debiutanci, ich występy były oceniane przez komisję konkursową, która miała wyłonić zwycięzcę. Jednak zanim to się stało, jak też jeszcze przed występem gwiazd nad region nadeszła burza.

W pewnym momencie na błoniach nad Bugiem zerwał się tak silny wiatr, że jego podmuchy zaczęły porywać namioty czy to obsługi technicznej imprezy, jak również stoiska gastronomiczne. Jednak po chwili uszkodzeniu uległa również scena. Ponieważ z żywiołem nie dało się walczyć, zapadła decyzja o przerwaniu imprezy. Jak informowali organizatorzy, na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak nawałnica wyrządziła ogromne straty zarówno w sprzęcie jak też te wizerunkowe. Niedługo potem zapadła decyzja, że festiwal zostanie powtórzony.

Jak wyjaśniał Zarząd Discodrom Hanna, poprzez szacunek dla osób, które kupiły bilety a nie mogły uczestniczyć w imprezie, podjęta została decyzja o reaktywacji imprezy. Odbędzie się ona na początku sierpnia pod nazwą „Discodrom Reaktywacja”. -Załatwienie wszystkich formalności, np. zezwoleń ze straży pożarnej, policji, Sanepidu i gminy wymagają czasu, a nikt nie daje nam zezwolenia od ręki, urzędowe procedury muszą być zachowane. Gwiazdy też nie są na zawołanie. Stąd tak długi termin – wyjaśniają organizatorzy. Dodają również, że wszystkie bilety zakupione na imprezę w czerwcu będą honorowane w sierpniu nawet jeśli nie mają kuponów kontrolnych.

Co więcej, festiwal zostanie powtórzony z jeszcze większym rozmachem. Tym razem potrwa dwa dni. W sobotę i niedzielę 6 i 7 sierpnia na scenie pojawi się jeszcze więcej zespołów. Powiodły się również negocjacje z grupą Akcent, która ponownie będzie gwiazdą imprezy. Ponieważ przygotowania cały czas trwają, o wszystkich szczegółach organizatorzy będą informować na bieżąco.

Hanna: Nawałnica przerwała Festiwal Disco. Impreza zostanie powtórzona z jeszcze większym rozmachem
Hanna: Nawałnica przerwała Festiwal Disco. Impreza zostanie powtórzona z jeszcze większym rozmachem

(fot. nadesłane – Jacek, Michał, wideo Michał)
2016-07-09 18:40:14

19 komentarzy

  1. Nawet sama natura nie może znieść tego chamowa

  2. Sama jesteś chamowa

  3. Sławciu!!! disco pollo oooo to nie muzyka to stan umysłu.

  4. Skóra fura komóra i laseczka że wsi zrobi ogórka

  5. Wszyscy nawalacie na disco polo a jak przyjdzie co do czego to znacie piosenki na pamięć:/ albo gada jedno z drugim ze disco polo to gowno a na weselu się bawi i nic nie gada…więc nie gadajcie głupot że nie jesteście za disco jak połowa z was sie na tym „wychowała”

Wiadomości z info112