Dziesięć dni przebywał w lesie. Wycieńczonego znaleziono pod drzewem

Po dziesięciu dniach, od kiedy zaginął, znaleziono w jednym z lasów 55-letniego mężczyznę. Został przetransportowany do szpitala. Jest wycieńczony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego dziesięć dni temu wyszedł z domu i do niego nie powrócił. Zaniepokojona rodzina rozpoczęła jego poszukiwania. Gdy te nie przynosiły skutku, po dwóch dniach powiadomili policję. Funkcjonariusze ustalili w jakim rejonie ostatnio był widziany 55-latek i rozpoczęli jego poszukiwania. W akcji brało udział kilkadziesiąt osób, policjantów i strażaków, którzy przeczesywali rejon międzyrzeckich jeziorek.Jednak nie natrafiono na żaden ślad po zaginionym.

Jak często w tego typu sytuacjach, zdecydowano o skierowaniu do mediów informacji o zaginięciu oraz zdjęcia mężczyzny. W wyniku tego, w piatek do Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zgłosiła się kobieta, która poinformowała funkcjonariuszy, że spotkała mężczyznę w lesie. Będąc w poniedziałek na grzybach natknęła się na niego, jak leżał na ziemi. Zaniepokojona podeszła do 55-latka pytając, czy ten nie potrzebuje pomocy. Jednak mężczyzna odpowiedział, że nic mu nie jest i czeka na kogoś.

Natychmiast w to miejsce udali się policjanci, jednak zaginionego tam nie zastali. Zadecydowano o dokładnym przeszukaniu okolicy. Przeczesując kompleks leśny znaleziono lezącego na ziemi 55-latka. Kontakt z nim był utrudniony z uwagi na znaczne wycieńczenie organizmu. Od razu powiadomiono pogotowie ratunkowe, które przetransportowało mężczyznę do szpitala. Najprawdopodobniej zaginiony przez ponad tydzień pił jedynie wodę i nie przyjmował żadnych pokarmów.

(fot. lublin112)
2015-09-25 20:12:04

15 komentarzy

 1. Dzisiejsza młodzież by nie przeżyła 2 dni w lesie. Osrali by się pierwszej nocy.

 2. toż to szooookkk

  tak i to szkolony przez Mosad lub Specnaz! Medal Mu 😉

 3. Ale to pewnie wóda mu gpsa zakłóciła ….

 4. Baba pewnie zobaczyła chłopa w lesie i spierd…… zamiast mu pomóc, dobrze że chociaż na suki zadzwoniła. Co do waszych komentarzy to może gościo miał lekki zawał lub krwiaka na mózgu i nie wiedział gdzie i kim jest, będziecie mieć leszcze jego lata to wam się odechce pisać takich bzdur tylko będziecie się modlić do bozi, żeby was takie niespodzianki omijały

  • A' Polonia Pierdółko

   Bart jasnowidz się odezwał- trzeba było jeszcze dopisać: „A jakby to był ktoś z waszej rodziny…” 🙂

  • Jak nie wiesz, to nie przypuszczaj, bo masz słabe informacje panie mądraliński. Ta kobieta to moja matka! Ten mężczyzna faktycznie nie chciał żadnej pomocy i mówił, że czekał na kogoś.

 5. Redakcjo: „W akcji brało kilkadziesiąt osób” rozumiem, że brało udział nie narkotyki. W każdym artykule informacyjnym najważniejsza jest treść nie domysły. Przychylam sie do komentarza, z którejś z poprzednich wiadomości, że warto się zastanowić nad pracą dla człowieka, który zanim potwierdzi artykuł na stronie to wcześniej go przeczyta i poprawi błędy.

 6. ale z niego Mocarz
  ciekawe ile przyjal,ze go tak porobilo

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6943zł -0.54%
  • GBP 5.2367zł -0.46%
  • EUR 4.5143zł -0.07%
  • CHF 4.077zł -0.46%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”