690 680 960

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na lubelskich Tatarach

W sobotę, 2 czerwca 2018 roku, Pracownie Kultury Tatary oraz Rada Dzielnicy Tatary organizują Festyn Rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Całodniowe wydarzenie plenerowe rozpocznie się o godzinie 10. na terenach zielonych przy ul. Gospodarczej 7.

Na scenie zaprezentują się grupy działające przy Pracowniach Kultury Tatary: Black Caps, Kris-Kros, Fideos, ElemeleNutki i Młodzieżowy Zespół Wokalny NaGłosy. Odbędzie się także koncert instrumentalny w wykonaniu Macieja Pieprzowskiego i Jakuba Talarka. Główną atrakcją wydarzenia będzie rodzinne, interaktywne widowisko muzyczno–taneczne pt. „Roztańczone krasnoludki”. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Jak zapewniają organizatorzy, za sprawą animatorów, nikt nie będzie się nudził. Zapewnią oni moc atrakcji, wśród nich między innymi: gry, tańce i zabawy integracyjne, konkursy, zawody sportowe, deszcz kolorowych baniek mydlanych, stada balonowych zwierzaków-cudaków i mnóstwo uśmiechu na wymalowanych buziach dzieci. Przez cały dzień trwać będzie także loteria, której wyniki – wielkie losowanie nagród – odbędzie się pod koniec festynu. Do wygrania wiele cennych nagród, z czego nagrodą główną jest rower.

Do dyspozycji będą również zabawy plenerowe, ścianka wspinaczkowa, dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen, interaktywny plac zabaw, eurobungee i wiele innych. Wstęp wolny.

60

61
(fot. materiały organizatora)
2018-06-01 23:00:22

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)