690 680 960

Dwupasmowa droga była dla niego zbyt wąska. Pijany kierowca zjechał ze skarpy, pojazd uderzył w drzewo (zdjęcia, wideo)

Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Do celu jednak nie dojechał. Jego auto wypadło z drogi, on zaś z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 20 przy al. Smorawińskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Chodźki samochód dostawczy spadł ze skarpy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym peugeotem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni, przejechało przez chodnik, żywopłot, po czym zjechało ze skarpy uderzając w drzewo.

Kierowca doznał obrażeń głowy i został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

(fot. lublin112)

21 komentarzy

  1. I to drzewa akurat rośnie w dobrym miejscu ☺️

  2. Ciekawe czy policjanci prawidłowo przeprowadzili badanie stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Czy alkomat miał działał poprawnie? W tym kraju najlepiej jest łupić kierowców i tak opresyjne (5 czy 10-ta kara w zawieszeniu) traktowanie kierowców ma tylko to na celu. Jechał, bo musiał. Chciał się napić, to się napił. Jego sprawa. Pilnujcie swojego nosa, a nie innym zaglądacie do kieliszka.

  3. koszty wyczynów kolejnego pijusa poniesiemy my, podatnicy. Istniały okoliczności współistniejące

  4. Jaki przepis nie pozwala upubliczniać numerów rejestracyjnych? Przecież do ewidencji pojazdów mają dostęp tylko uprawnione służby więc nie jest to ujawnienie danych osobowych.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festiwal Mieszkańców Kośminka
Dni Gminy Cyców. Zagrają m.in. Coco Jumbo, Lili, Effect, Piękni i Młodzi oraz Top One.
Moto Piknik Rodzinny na biłgorajskim Autodromie
Dożynki gminy Nałęczów
Dożynki gminy Nielisz