Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwójka dzieci pod „opieką” pijanej matki. Kobieta znieważyła policjantów i kurator sądową

Lubartowscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Lubartowa. Znajdowała się tam nietrzeźwa 36-latka, która miała pod opieką dwójkę dzieci. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. O całym zdarzeniu powiadomiła kurator sądowa.

Wczoraj po południu lubartowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od sądowej kurator, że podczas wizytacji w jednym z mieszkań na terenie Lubartowa, nietrzeźwa 36-latka opiekuje się dwójką swoich dzieci – 6-letnią dziewczynką i 3-miesięcznym chłopczykiem.

Na miejscu natychmiast interweniowali mundurowi. Jak się okazało od kobiety czuć było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latka miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Ze względu na realne zagrożenie życia i zdrowia dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Podczas interwencji pijana kobieta dodatkowo znieważyła policjantów i kurator. 36-latka została zatrzymana.

Funkcjonariusze sprawdzą czy kobieta przez nieodpowiedzialne decyzje nie naraziła swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Zatrzymana odpowie także za znieważenie funkcjonariuszy podczas wykonywania czynności służbowych. 36-latce grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

12 komentarzy

  1. zabierajcie patusom wszelkie dodatki

  2. Więcej dajcie plusów aby takie *** miały za co pić a normalnym ludziom stopy podwyższajcie

  3. Zabrać uchodźcom 500+.

  4. No super [***] zrobiłaś aby tak dalej

  5. Wincy 500+ jej dajta to będzie trzeźwiejsza. Buhahahahahahahahahaha

  6. Ale po 500 x 4 na wódę dostaje.

  7. patologia 500+

  8. Ale żal tyłek ściska starym kawalerom i pannom

  9. 500 plusy Tylko dla pracujących w formie ulgi podatkowej!

Z kraju