690 680 960

Drewniany dom stanął w płomieniach. W trakcie gaszenia pożaru strażacy natknęli się na zwłoki

Jedna osoba zginęła w pożarze domu, jaki miał miejsce w Jedlance w powiecie łukowskim. Działania strażaków wciąż trwają, częściowo zablokowana jest droga z Łukowa do Garwolina.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Jedlanka w gminie Stoczek Łukowski w powiecie łukowskim został zauważony w środę około godziny 20:00. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, pogotowie energetyczne oraz policja.

Jak się okazało, palił się parterowy budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej. W całości objęty był on już ogniem. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natknęli się na częściowo zwęglone zwłoki. Jak nam przekazano, strażacy zostali poinformowani, że w domu znajdował się samotnie mieszkający mężczyzna. Dlatego też wstępnie przyjęto, że to właśnie on może być ofiarą pożaru.

Obecnie działania strażaków dobiegają końca. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej zarówno z JRG w Łukowie jak też z jednostek OSP z terenu gminy. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą teraz ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny pożaru. Występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 76 Łuków – Garwolin. Wozy strażackie zajmują pas jezdni w kierunku Stoczka Łukowskiego. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

 1. . Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej – toż to jakieś ze 30 chłopa !!!
  Nie przeszkadzali sobie wzajemnie ???

 2. Nastepny kiepa walnal na podloge i pewnie pijany

 3. Czyście kominy !

  Pewnie palił węglem z bogdanki smołującym i powodującym pożar sadzy w kominie. Omal nie sfajczył mi się dom.Ludzie pilnujcie stanu sadzy w kominie. Smoła po bogdance momentalnie zapala sadzę ! Węgiel z Bogdanki jest z drewna żywicznego jak sosna i nie nadaje się do palenia w domowym piecu ! W Bełchatowie tak jak najbardziej, ale NIGDY w DOMU !!!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas