690 680 960

Poważny wypadek z udziałem karetki pogotowia na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

W czwartek po południu na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Fabryczną, Wolską i Łęczyńską doszło do poważnego wypadku. Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitali.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 15:30 na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Fabryczną, Wolską i Łęczyńską. Zderzyły się tam trzy pojazdy, karetka pogotowia ratunkowego i dwa pojazdy osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, karetka jechała od strony Majdanka. W pojeździe przewożona była kobieta w zagrożonej ciąży. Na skrzyżowaniu w bok pojazdu uderzyło audi. Wytrącona z toru jazdy karetka zderzyła się z toyotą.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby, które przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci,którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu. Ul. Fabryczna w kierunku centrum jest całkowicie zablokowana. Utworzyły się korki, w których utknęła część autobusów i trolejbusów komunikacji miejskiej. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112.pl)

53 komentarze

  1. Kuba 300-400godz.to Ty potrzebujesz w abramowicach niuniu Ty masz jeszcze mleko pod nosem a piszesz takie durne komentarze,że szok.Przykre jest czytać takich znawców co nie maja zielonego pojęcia.Proponuje co niektórym ptaszkiem się pobawić a nie wypisywać takie durnoty na 112 lublin.

  2. Szkoda, widać że nowa karetka

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej