Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Cofając uderzył w zaparkowane auto i uciekł. Właściciel pojazdu daje mu ostatnią szansę

Dzisiaj po południu jeden z kierowców na jednej z lubelskich ulic doprowadził do kolizji z zaparkowanym autem i odjechał. W środku siedziała kobieta.

57 komentarzy

 1. Dyrektor .pamiętaj policja umie tylko użyć paralizatora di osoby .która ma założone kajdanki. ich wykrywalność to około 35.do45%

  • piłeś – nie pisz (nie jedź). W moim przypadku koleś, który odjechał poniósł konsekwencje. Poszło z jego OC 7 tys. po co mam tracić swoje zniżki AC? Dodatkowo poszedł wniosek do sądu o ukaranie, jego ubezpieczyciel wypłacił a koleś dostał jeszcze premię od sądu, ja nic nie robiłem w tej sprawie, tylko policja.

   • Aaron Fleischman

    Ale sprawca został ustalony z imienia i nazwiska, nieprawdaż?

    • podałem tylko numer rejestracyjny, musieli go dobrze podejść, że się przyznał, mógł palić frania, że to nie on

 2. cackasz sie z nim facet jak matka z łobuzem. Janusz za grosz honoru nie ma to nie bawiłbym sie tu w jakieś pobłazania tylko z grubej rury

 3. Poszkodowany dostanie pieniądze z OC komunikacyjnego sprawcy, ale ten będzie musiał oddać ubezpieczycielowi wypłaconą kwotę w ramach tzw. regresu

 4. Mieliśmy podobna sytuację z tym ze mieliśmy nagranie z kamery która znajdowała się na sklepie dostarczyliśmy nagranie i mieliśmy świadków a milicja z Łęcznej powiedziała po 2 miesiącach oczekiwania że oni nie widzą winy tej pani która też znaleźliśmy na własną rękę . Powodzenia oby było inaczej

 5. Z innej beczki – w miarę nowe auto i zimówki w upalny koniec wiosny?
  Toż to proszenie się o problemy (z własnej winy tym razem).

  • nie jestem za po

   Przestałem być ofiarą marketingu oponiarskiego. Zimówki w jednym z aut założyłem w październiku 2015. Kilkuletnie Alpiny A3. Od tego czasu auto przejechało ok. 40 tys. O jakie kłopoty się prosiłem, pytam bo nie wiem.

 6. Baba siedziala gowno widziala a teraz jest szukanie i jakies cyrki na 112. Jakis Janusz to powozi co oszczedzal ze 30 lat. Jak dziecko ostatnia szansa hahahaha

 7. A to można na zimówkach jeździć w lecie ?

 8. Kierowco 5940 – nie przejmuj się 🙂 Mnie kiedyś ktoś walnął na Placu Wolności. Świadek, który to widział poczekał na mnie, dał mi nr rejestracyjny sprawcy, swoje dane i wyraził chęć współpracy. Zgłosiłem to na posterunku na Lipowej i …. Dostałem info po pewnym czasie, że sprawę umorzono z powodu niskiej szkodliwości społecznej…..

  • Mi ukradli samochod ale … byl zabezpieczony i zgasl mi po 300 m. Policja wziela odciski. Podalam sprawcow. Mija 2 lata … a policja nadal nic nie wie.

  • Dał Ci numer rejestracyjny samochodu a nie sprawcy. Sprawca nie ma numeru. Jak tak zawsze wszystko rozumujesz co się nie dziwie, że potem g…. jesteś w stanie zdziałać.

 9. Chyba jestem ślepy ale nic na tym zderzaku nie widzę oprócz brudu.

  • jesteś ślepy, niemniej jednak jak by dobrze przejechał pastą lekkościerną, to większość by zapolerował.

  • ja też, najwyraźniej talisman wzięty w leasing stąd ta cała afera

   • No i jeszcze nie daj boże jak nie jest płatnikiem Vatu to dołoży do interesu bo będzie vat do zapłaty, którego już nie odliczy.

 10. Miałem podobną sytuację z tym że kamerka włączona nagrała sprawczynię która zarysowała dość mocno i uciekła.Policja dostała wszystko na tacy i …gówniara nawet mandatu nie dostała bo mało rozgarnięty aspirant widać na coś liczył.Tyle tylko że dostałem z jej OC kasę.Miasto powiatowe woj.lubelskiego.Umorzą sprawę i tyle z tego będzie, nie ma się co napinać bo policja olewa takie zdarzenia.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo