Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciągnik holował koparkę. W stalową linę wjechał opel, kobieta została ranna (zdjęcia)

Groźny wypadek miał miejsce dzisiaj na trasie z Kocka do Łukowa. W stalową linę holowniczą wjechała kobieta kierująca oplem.

39 komentarzy

 1. Najgłupsze komentarze można tutaj przeczytać. Na stronach informacyjnych innych miast takich głupich komentarzy nie ma. Czy wszyscy najmądrzejsi wyjechali z Lublina i jego okolic za granicę?

 2. Taaaaaaaaak wina Opla. Wieśniak wyjeżdza z podpożadkowanej z drugim na mega linie. baby o mało co nie zabija! Mam nadzieje że dobrze za to beknie. Czy wszystkim wieśnikom wydaje się że drogi w jego wsi należą do niego? Jedzie taki tłumok bez wyobraźni i nie szczęscia ludzią nadaje. Napewno był po kilku głębszych. Cały ten łuków to tłumoki

  • Podporządkowanej a nie podpożadkowanej tłumoku. Zabrakło dla ciebie miejsc w miejskiej szkole?

 3. Sami fachowcy , biegli ,rzeczoznawcy i świetni kierowcy na tym Lublin 112 . Szkoda że tylu mądrych i wybitnych a tyle zdarzeń drogowych . Może jakieś szkolenia czy wykłady byście wspólnie zorganizowali i świat stał by się piękniejszy

  • Pewnie jesteś tak samo wytrawnym kierowca albo twoja baba. Idź wieśniaku sam do okulisty. Tego od oczu.Właśnie przez tłumoków tobie podobnych dzieją się takie rzeczy.

 4. Kabrioletem w taką pogodę.wiem kiepski żart

 5. Czasem jak ktoś ma zamiar komentować niech się dwa razy zastanowi co pisze np. O tej dlugosci liny lub posadzajac ze pijany itd

 6. Ciekawe czy lina była oznakowana czy zwykła szara do zrywki?

 7. Pewnie lina miała 150 metrów. Jadąc przez miasto dziś rano do pracy: na wyjeździe pusto-kobieta przede mną stoi, na przejściu gość po drugiej stronie dwupasmówki jeszcze nie doszedł do przejścia- kobieta przede mną stoi, na rondzie kobiecie zgasł i zaraz korek, dalej kobieta stoi na środku przejścia bo przypomniała sobie ze będzie przepuszczać wszystkich ludzi. Skoro maja prawo jazdy to pewnie korupcja w WORDZIE kwitnie w najlepsze. Jeszcze zapomniałem o jednej piz…e za którą wszyscy się wlekli bo gadała przez telefon i jechała 20. Wszystko na odcinku jakieś 5km.

  • Biedaczek. Rozpłacz się jeszcze, że ci baba zablokowała przejazd z prędkością światła przez miasto 😉

   • Gdy czytam twoje wypowiedzi Lu rozumiem dlaczego feministki są posmiewiskiem nawet wśród innych kobiet…

 8. Widać że nie którzy tylko potrafią od wieśniaków wyzywać ale, widać tu kulturę stało się nieszczęście nie znają sytuacji a tacy mądrzy tylko pisać i gdybac.

 9. Jakby jechała jakimś wyższym suvem to by ją zdekapitował wiochmen. Może się cieszyć że jeździ Corsą. Ciekawy jestem co to była za lina holowniczy skoro scieło dach?

Z kraju