Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chmiel Kolonia: Złapali podpalacza jak wybiegał z płonącej stodoły. Mężczyzna trafił do aresztu

46-letni mieszkaniec gminy Jabłonna usłyszał zarzuty podpalenia trzech budynków. Piromana zatrzymali mieszkańcy miejscowości Chmiel Kolonia, po tym jak wybiegł z płonącej stodoły.

Mężczyzna, który dokonał trzech podpaleń został złapany przez mieszkańców miejscowości Chmiel Kolonia, po tym jak wybiegł z płonącej stodoły. Okazało się, że sprawcą nie tylko tego podpalenia, jest 46-letni mieszkaniec gminy Jabłonna.

– Zatrzymany mężczyzna trafił do komisariatu w Bychawie gdzie usłyszał zarzuty. Policjanci udowodnili mu również dwa inne podpalenia budynków mieszkalnych w miejscowości Chmiel Drugi oraz Skrzynice – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Straty spowodowane pożarami sięgają ponad 70 tys. złotych. Sąd Rejonowy w Świdniku przychylił się do wniosku policji i prokuratury dotyczącym zastosowania tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

2015-11-12 14:59:32
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. powinni go w tej stodole zostawić… 😛

  2. Kurde nareszcie! mówil że spali całą wieś to Nie trzecie to któreś z kolei sam się przyznawał bo chce na zimę do kicia.ale i tak go zaraz puszczą i będziemy znowu się bać.

  3. najgorsze jest to, że powiedział ,ze jak wyjdzie to spali tych co go wydali

  4. Można wiedzieć jak nazywa się ten piroman?

  5. Niech ktoś poda imię podpalacza.

  6. A łajza czeka tylko na pomoc z pomocy społecznej a jak coś dostanie to zaraz przehandluje by mieć na gorzałę

Z kraju