Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Brutalny napad na pracownika stacji paliw w Pałecznicy. Mężczyzna jest w ciężkim stanie (nagranie z monitoringu)

Za pomocą drewnianego trzonka zaatakowali pracownika stacji paliw. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Sprawcy zostali zatrzymani.

39 komentarzy

  1. zmarł napewno????

  2. zakopac ich powinni co za prwo w tej polsce

  3. Jakie 140 ? Przecież idiota zapłacił za wymianę butli czyli teraz pewnie około 40 złotych i zajumał 140 zł .Zatłukł bogu ducha winnego człowieka za 100 złotych, kamieniołomy i to do zdechu .

  4. Nie rozumiem ludzi którzy zrobili tak coś strasznego i brutalnego… A wy ludzie skąd bierzecie takie informacje bez sensu! Ten Pan żyje, jest w stanie ciężkim w śpiączce … Zastanówcie ludzie jaką przykrość robicie rodzinie poszkodowanego pisząc takie plotki … pisze jeszcze raz poszkodowany żyje a wy ludzie się opamiętajcie !!!

  5. Wszystkich powinni zamknąć i to na pewno nie na 15 lat tylko dożywotnio, to jakiś plebs społeczny który zagraża innym ludziom, teraz ucierpiał bardzo poważnie jeden człowiek , ale jak takie bydlęta będą na wolności to może ucierpieć jeszcze więcej, skoro dopuścili się tak strasznego czynu wszyscy razem (nie powinno się tu pomijać dziewczyny) dobrze wiedziała co chcą zrobić , dla wszystkich widzę tu jedną karę. Człowiek leży w szpitalu i walczy o życie nie jest to pobicie jak podaje artykuł , tylko zmasakrowanie człowieka dla 140 zł .(nie podoba mi się tu motyw drugiego pracownika, pewnie spał bo nie możliwe żeby inaczej nic nie zauważył wcześniej)

  6. parszywe śmieci zasługują tylko na brutalne, powolne i bolesne tortury,żeby zdychali w męczarniach!

  7. Tak mi przykro… Mirku, spoczywaj w pokoju… [*]

  8. Oby za prędko na wolność nie wyszli !