690 680 960

BMW uderzyło w drzewo. Kierowca twierdził, że nie znał drogi (zdjęcia)

Zablokowany jest droga, którą kierowcy mogli ominąć tragiczny wypadek na trasie Łuków – Międzyrzec Podlaski. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 20 w miejscowości Dębownica w powiecie łukowskim. Jak już informowaliśmy, na drodze wojewódzkiej nr 806 Łuków – Międzyrzec Podlaski miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek, w wyniku czego trasa została zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd drogami powiatowymi i gminnymi przez miejscowość Szaniawy.

Poruszający się objazdem kierowca BMW w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Autem podróżowało pięć osób, dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala. Pozostali nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.

Jak wyjaśniał kierowca, nie znał drogi i na zakręcie pojechał prosto. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna poruszał się z nadmierną prędkości w wyniku czego na łuku drogi auto wypadło poza jezdnię. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Trwa wyznaczanie kolejnego objazdu.

BMW uderzyło w drzewo. Kierowca twierdził, że nie znał drogi (zdjęcia)

BMW uderzyło w drzewo. Kierowca twierdził, że nie znał drogi (zdjęcia)

BMW uderzyło w drzewo. Kierowca twierdził, że nie znał drogi (zdjęcia)
(zdjęcia dzięki uprzejmości Podlasie24.pl)

20 komentarzy

 1. Czy drogowcy nie mogą budować dróg bez zakrętów? Przecież można przewidzieć, że będą nimi jeździć BełeMWu

 2. Tłumaczenie zaiste godne kierowcy BMW …równie dobrze mógł powiedzieć „no co ,przecież nie odbiegam od standartów typowego kierowcy BMW „

 3. Jak się kręci kierownicą to zębatka w maglownicy się zużywa i trzeba później regenerować, a to kosztuje.

 4. Przynajmniej nie był powolniakiem,coś osiągnął i pokazał( jak widać ).Dynamit w nodze miał,komputer w głowie też.A,że wyszło jak wyszło…Najlepszym może się zdarzyć

 5. Hahaha ale cymbał

 6. „Wydawnictwa normatywne informują, że BMW to firma i marka samochodu, a bmw to samochód tej marki. Rozstrzygnięcie to jest zgodne z zasadą, aby „nazwy różnego rodzaju wytworów przemysłowych, np. samochodów” pisać małymi literami, inaczej niż „nazwy firm wytwarzających te artykuły oraz nazwy marek firmowych”, zob. Wielki słownik ortograficzny PWN, par. [109].”

  • Warto było doczytać dalej. Gdyż kolejne zdanie w zacytowanym wyjaśnieniu jest następujące:

   „O skrótowcach ten sam słownik informuje w par. [89], każe je zapisywać wielkimi literami i nie przewiduje wyjątku dla nazw samochodów ani innych wyrobów”

   A BMW podobnie jak DAF są skrótowcami.

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas