Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

BMW stało na terenie dworca autobusowego. Zainteresowali się nim policjanci

Od pewnego czasu na terenie dworca autobusowego w Lublinie stało BMW. Jak się okazało, pojazd został utracony na terenie Niemiec.

W minioną środę lubelscy policjanci postanowili dokładnie sprawdzić BMW stojące na dworcu autobusowym w Lublinie. Mundurowi obserwowali ten teren i jak się okazało, pojazd stał tam od pewnego czasu. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że auto może pochodzić z przestępstwa.

Podczas szczegółowej kontroli samochodu okazało się, że praktycznie nowe auto zostało utracone na terenie Niemiec. Jego wartość oszacowano na 200 tysięcy złotych.

Samochód został odholowany na parking strzeżony. Obecnie funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie wyjaśniają dokładne okoliczności sprawy.

(fot. Policja Lublin)

39 komentarzy

  1. Dziwne że na dworcu zostawili – może sam Niemiec jakiś restaurator przyjechał bo kryzys do dopadł i zostawił na dworcu wsiadł w PKS i pogonił do Niemiec zgłaszając kradzież buahhhhhaaaahhhha

  2. Może to początek jakiejś akcji w rodzaju „Burakowozy na tory”?

  3. Najprawdopodobniej jakiś Ukrainiec przestraszył się i przesiadł na autobus, a mógł podarować samochód ojcu Rydzykowi. Oczyściłby go i po sprawie.

  4. Na który parking policyjny,z chęcią o 2 nad ranem oglądne go i wezmę do Niemiec z powrotem .

Z kraju