Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bmw dachowało na trasie Zamość – Hrubieszów. Są utrudnienia w ruchu

Wciąż występują utrudnienia w ruchu na drodze Zamość – Hrubieszów. Dwie osoby trafiły do szpitala po dachowaniu samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 14 na drodze krajowej nr 74 Zamość – Hrubieszów. W miejscowości Horyszów w powiecie zamojskim, w gminie Miączyn dachował samochód osobowy. W chwili obecnej nie są jeszcze znane okoliczności wypadku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby podróżujące bmw zostały przetransportowane do szpitala. Jak nas poinformowano, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze zamojskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Jeden pas jezdni został wyłączony z ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

 


Wyświetl większą mapę

 

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-12-28 16:00:25

7 komentarzy

  1. no jeeeeest BMW,a myślałem ze juz zaczęli jeździc bezpiecznie

  2. Szkoda,że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Paraliż by pomógł.

    • A tobie przeszczep mózgu ty się zastanów o ty w ogóle mówisz

    • To płacilibyśmy Bardzo Małemu Wackowi rentę, a tak jeśli on cały a tylko bolid rozbity to Bardzo Mały Wacek będzie jeździł PKS-em.

      • Nowe przepisy nie będą przewidywały prawa do renty z tytułu wypadku dla kierowców bolidów, po niżej 40 roku życia. No chyba ,że za słoną składkę, jakaś firma zdecyduje się na ubezpieczenie Bezmózgów Mających Wozidła; w co szczerze wątpię. Te barany potrafią generować tylko straty.

  3. Aby się pozabijali następnym razem, jednocześnie nie zagrażając przy tym osobom trzecim… naturalna selekcja

Z kraju

Polityka i społeczeństwo