Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Awaria układu hamulcowego przyczyną groźnego zdarzenia drogowego

Wczoraj we Włodawie doszło do poważnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. Wszystko przez awarię układu hamulcowego w jednym z nich. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 we Włodawie, na skrzyżowaniu ulic Chełmskiej i Wyrykowskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu policjanci ustalili, że u kierującej oplem zafirą nastąpiła awaria układu hamulcowego, w efekcie czego 63-latka z gminy Łukowa nie mogąc zahamować uderzyła w jadący pojazd marki Volkswagen. Po zderzeniu ten drugi pojazd przewrócił się na bok, zaś 60-letnia kobieta kierująca nim z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Na szczęście 60-latka nie odniosła poważnych obrażeń. W czasie prowadzenia przez policjantów czynności droga była zablokowana, zorganizowane były objazdy.

(fot. Policja Włodawa)

12 komentarzy

 1. Może dźwignie nożne się pani kierującej pomyliły.

  • Kaśka (w relacji spod samego Jaśka)

   Myślisz o gejach gazu, hamulca i sprzęgła ???

  • Też pamiętam to tłumaczenie zawodowej kierowcy trolejbusu po tym jak na aleji krasnickiej przywaliła nowym trolejbusem solaris w ciężarówkę, tuż pod samą siedzibą mpk.

 2. Brajanek (ten od Dżesicy)

  Awaria układu hamulcowego przyczyną groźnego zdarzenia drogowego – za czasów kiedy przy drogach jeszcze rosły przydrożne drzewa taka awarie były mniej groźne, bo było się o co zatrzymać… teraz to tylko można liczyć na rowy i przepusty…

 3. Pokażcie jak ta Zafira wygląda. Ciekawe z czego ta awaria wynikła?

 4. Się pani geje pomyliły . Sądzę.

 5. Jeżeli kałuża dot 4 pod autem,mówi prawdę.

 6. Zięć remont robił

 7. Przewody hamulcowe sito…. Taka prawda…
  W większości aut z tego okresu tak jest…
  Ale nikt tego nie pilnuje bardzo i nie zapobiega
  Dlatego tak jest a nie inaczej

Wiadomości z info112