690 680 960

Audi uderzyło w drzewo. Kierowca miał 3,6 promila

Wczoraj w Augustówce samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer byli tak pijani, że jeden z nich stracił przytomność.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18.30 w miejscowości Augustówka w gminie Drelów w powiecie bialskim. Kierujący audi mężczyzna, jadąc lokalną drogą w kierunku Drelowa, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto wypadło z jezdni, zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w drzewo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

W pojeździe znajdowały się 2 osoby, 21-letni kierowca oraz 30-letni pasażer, ten drugi był nieprzytomny. Ratownicy udzielili pomocy medycznej poszkodowanym, jednak na szczęście, żaden z mężczyzn nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Jak się okazało, obaj znajdowali się w stanie upojenia alkoholowego. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy aż 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trakcie policyjnych czynności wyszło też na jaw, że kierujący audi nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Niebawem mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za jazdę po pijanemu, spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Wyświetl większą mapę
(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-07-13 15:02:39

6 komentarzy

 1. Szkoda drzewa. I mogli jechać szybciej – społeczeństwo zostałoby zdrowsze i budżet służby zdrowia nie nadszarpnięty.

  • Marysia - nie zawsze dziewica

   Tak – drzewa wyglądają wstrząsająco i autentycznie mi ich żal.
   Bo tych dwóch debili jakoś nie za bardzo.

 2. „Ratownicy udzielili pomocy medycznej poszkodowanym, jednak na szczęście, żaden z mężczyzn nie doznał poważniejszych obrażeń ciała”

  Na szczęście ? na szczęście to trafili w drzewo a nie samochód w którym podróżowała cała rodzina z dziećmi … jakby jednak doznali poważniejszych obrażeń to może by by się czegoś nauczyli debile… ale czego wymagać od typa który mając ponad 3 promile wsiada za kierownice a obok niego siada 30 letni DOROSŁY facet nie mniej pijany od niego i razem sobie tak jadą… wg mnie za mało zaostrzone są kary za jazde po pijaku !

 3. Ile odszkodowania dostanie drzewo?Jak zostanie zrekompensowana utrata kory drzewa(zima juz niedługo)?

 4. nic dziwnego że nie doznali poważnych obrażeń jak byli tak pijani…

 5. Związek Zawodowy Grabarzy Polskich

  Tym razem śmierć otarła im się o pijackie 4 litery – ale na spoko czekamy

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas