Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Atak nożem w Lublinie, młody mężczyzna w bardzo ciężkim stanie. Zatrzymany 20-latek był już notowany (zdjęcia)

Po zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach policjanci z VII komisariatu zatrzymali na terenie Lublina 20-latka, który będzie odpowiadał za kilkukrotne ugodzenie nożem 21-latka. Poszkodowany mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

62 komentarze

 1. Kolejna ci,,a z zlodziej-sakwa której bajajojo + mefedron zrobiły sieczkę z dekla i uwierzył że prawilniak to super sprawa, a to po prostu zwykły nieudacznik życiowy jak oni wszyscy

  • Przekona się brutalnie, że te wszystkie bajki o prawilności, to jednak nie takie fajne i będzie płakał co wieczór w poduszkę.

 2. NAOGLĄDAŁ SIĘ TIKTOKÓW O PRZESTĘPCACH SZYBKICH LASKACH FAJNYCH FURACH CZY TAM NA ODWRÓT ZOBACZYŁ JAK ONI ŻYJĄ ŻE MASA WYDAJE KSIĄŻKI ŻE MOŻNA BYĆ CELEBRYTĄ NAOGLĄDAŁ SIĘ TRANSMISJI NA YT Z PATOSTRIMÓW ZOBACZYŁ ŻE ZIOMKI MAJĄ Z TEGO FAJNY HAJS WIĘC PO CO IŚĆ DO PRACY LEPIEJ ŻYĆ JAK ONI POZA NAWIASEM SPOŁECZEŃSTWA WIĘC ZAŁĄCZYŁA MU SIĘ GANGSTERKA TYLKO ZAMIAST CELEBRYCTWA BĘDZIE ZWYKŁĄ ŚWINIĄ POD CELĄ XDD

 3. Cham bity deską:)

  W więzieniu lubią takich młodych,napewno będzie otoczony miłością przez kolegów🤣

  • Będzie miał poważny zarzut, więc oczywiście, że tak nie będzie, raczej w drugą stronę, już mu zaczną robić wodę z resztek mózgu legendami o gitach i grypsowaniu.

 4. Przecież to recydywa. Ta dziewczyna to jego była, a zaatakowany nieświadomy takiej sytuacji.
  Nazwisko na K St ak, niech lepiej siedzi bo za głupi na wolność jest. Odwieszą mu stare wyroki i będzie z 25 razem…

Dodaj komentarz