Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

9-latek odpowie za kradzież roweru

We wtorek w Świdniku sprzed jednego z bloków został skradziony rower. Policjanci podczas penetracji terenu za skradzionym jednośladem, odnaleźli skradziony rower. Jak się okazało, sprawcą kradzieży jest 9-letni chłopiec.

Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zgłosiła się kobieta, która zrelacjonowała, że spod bloku w Świdniku nieznany sprawca ukradł rower należący do jej córki.

– Jednoślad nie był zabezpieczony zapięciem rowerowym. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na kwotę 1500 złotych. Policjanci na podstawie rozpytań i ustaleń własnych odnaleźli skradziony rower przy boisku szkolnym. Okazało się, że kradzieży dokonał 9-letni chłopiec – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Teraz sprawą małoletniego zajmie się Sąd Rodzinny.

11 komentarzy

 1. z plusów nie starczyło ?……. xD

 2. chłopiec ma smykałkę, kiedyś wyjdzie na ludzi

 3. Aż mi się przypomniała piosenka „razem ze mną kundel bury ….” 🙂

 4. Pewnie jak zwykle wyborca PO ryżego szwaba, ich ciągnie do kradzierzy cudzych rzeczy. Rozpanoszyło się mnustwo POpaprańców i teras są efekty

 5. No, o takie Polszej walczyłem, dumą mnie serce rozpiera jak patrzę na ten nasz narybek, filary naszego kraju, gospodarki. Młodzież mamy przedsiębiorczą. Dumny jestem, że mamy takich włodarzy za których panowania nasz kraj stał się ostoją dla naszego obywatela, intelektualną i gospodarczą potęgą. Aby tak dalej to już niedługo wrócimy do jaskiń

 6. Obciąć rę…, o pardon, nogę.

  • „Censeo” – obciąć peni*a aby kiedyś genów nie przekazał 🙂
   A przy okazji myślę, że niejeden złodziej wolałby nie ryzykować utratą tego „członka” 🙂

 7. Czeka go w pisie złota przyszłość.

 8. Po prostu mu się należało

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport