Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

7-latek chodził w nocy po osiedlu i szukał mamy. Kobieta była pod działaniem alkoholu

W nocy z wtorku na środę policjanci interweniowali na jednym z łukowskich osiedli. Zgłoszenie dotyczyło dziecka, które wyszło z mieszkania i szukało mamy.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 1 w nocy. Łukowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o płaczącym dziecku. Ze zgłoszenia wynikało, że chłopiec, mimo nocnej pory jest sam w pobliżu sklepu na jednym z osiedli mieszkaniowych. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce zastali kilkuletnie dziecko.

Chłopiec przekazał funkcjonariuszom, że ma 7 lat i szuka swojej mamy. Relacjonował również, że mama miała wyjść z domu na chwilę do sklepu, a on został sam w mieszkaniu oglądając telewizję. Dziecko nie mogąc doczekać się powrotu mamy do domu wyszło jej poszukać. Na szczęście chłopczyk wiedział, gdzie mieszka i zaprowadził tam policjantów.

Mieszkanie było otwarte i po chwili przyszła do niego 27-latka. Kobieta okazała się mamą zapłakanego 7-latka. Tłumaczyła policjantom, że wyszła z domu na chwilę do sklepu kupić kartę do telefonu. Mówiła, że po powrocie do mieszkania zauważyła, że jej synek wyszedł z domu i sama zaczęła szukać go na osiedlu.

Rozmawiający z 27-latką policjanci zauważyli, że kobieta jest pod działaniem alkoholu. Ich spostrzeżenie potwierdziło przeprowadzone badanie alkomatem. Mundurowi nie zostawili chłopca z jego mamą, 7-latkiem zaopiekowała się mieszkająca w pobliżu babcia malucha. O zaistniałej sytuacji i zachowaniu matki 7-letniego chłopczyka zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Menelka poszła po kartę do telefonu? Nie wierzę. Za pewne aŁdicą pojechała. Dobrze, że żadnego (także swojego) dziecka nie rozjechała.

 2. czyli jak mam dziecko to nie moge wypuic w domu piwa bo bede mial sad na glowie?

  • .......................,

   Tak to wygląda.

   • Jak się ma dziecko,i to pod swoją opieką, to jest się u s t a t k o w a n y m, nie ma, że boli, jak chcesz spożywać alko, albo spontanicznie ruszyć w miasto- na przykład za obiektem miłości, to znajdź zastępstwo

 3. Wincyj plusów!

 4. 500+ działa , naprawdę działa ! brawo rzondt , średnia tygodniowa utrzymana

 5. Jeszcze więcej pińcet niech dadzą osimset bo na wódkę jest ale na popitkę brakuje bo ceny napojów w górę.

  • Dadzą 700+ to może będzie bidulki stać żeby uber naftę przywiózł i bombelek zostanie z mamusią kochaną XD

 6. Czy zawartość alko była na tyle niska, że nie nadawała się do upublicznienia?

 7. Niezła karyna i patola 500+ w jednym

 8. 500 plus dla pijaków powinno być waloryzowane.

 9. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na blokowiskach mieszka sama miastowa patologia.