Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Auto wpadło do rowu i uderzyło w przepust. Kierująca zasnęła podczas jazdy (foto)

Wczoraj po południu na trasie Lublin – Zamość samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przepust. Kierująca trafiła do szpitala, nie doznała jednak żadnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:40 na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość. Pomiędzy Wólką Orłowską a Izbicą samochód osobowy uderzył w przepust. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam wyjaśniał kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca renaultem kobieta jechała w stronę Krasnegostawu. W pewnym momencie auto zjechało na pobocze a następnie wpadło do rowu i uderzyło w betonowy przepust.

Kobieta nie doznała żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Jednak z uwagi, że była w ciąży, ratownicy zdecydowali, aby 30-letnią mieszkankę powiatu radomskiego przetransportować do szpitala na badania. Niebawem opuściła ona placówkę. Kierująca przyznała się, że najprawdopodobniej usnęła podczas jazdy. Teraz policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Kobiecie nic się nie stało. Samochód rozwalony i na złom. A co z telefonem? Przetrwał?

  • Kobieta w ciąży może źle się poczuła ale Ty wiesz lepiej pajacyku bezrobotny

   • kierowca bombowca

    Ten popapraniec pruski musi gdzieś pracować , przecież ta mameja nie ma w domu komputera i internetu , tylko z pracy pisze , przeanalizuj wpisy tego deb,la

 2. telefon zapewne przetrwał. Policja powinna sprawdzić smarka.
  Wersja o zaśnięciu to wielki kit.

 3. Kierująca trafiła do szpitala, niech się cieszy, że nie do grabarza – ale następnym razem już nie być tak pięknie 😆

 4. Jechała ostrożnie bo w ciąży

 5. Ściana wschodnia to idealne miejsce aby tłuc się śąsiad z sąsiadem.

Z kraju