690 680 960

34 kg – tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie

Ostatni czas nie należy do najlepszych dla wielu z nas… Ale zdecydowanie warto nawet z tak dziwnego okresu wyciągnąć coś dla siebie. Pan Marcel podarował sobie zdecydowanie najlepszy z możliwych prezentów – nową sylwetkę, zdrowszy styl życia i świetne samopoczucie. Ten niesamowity człowiek schudł 34,4 kg.

 

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzje o odchudzaniu? 

Zacząłem źle się czuć z tym jak wyglądam. Czułem, że moja waga jest zdecydowanie zbyt duża. Chciałem zadbać o swoje zdrowie i wygląd. 

Jakie wg Pana błędy popełniał Pan przed kuracją? 

Przede wszystkim jadłem nieregularnie, często były to, na przykład dwa ogromne posiłki przez cały dzień. Do tego dochodziły napoje z dużą zawartością cukru oraz różne niezdrowe przekąski. Ponadto niezdrowa kuchnia, dużo złych tłuszczów, pustych i zbędnych kalorii, duże porcje, mała ilość owoców i warzyw oraz często fast foody. 

Co Pana najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety? 

Zdecydowanie efekty i postępy, które widziałem z tygodnia na tydzień. Zainteresowanie zdrową kuchnią, które rosło i przepisami od dietetyka, które za każdym razem mnie zaskakiwały i były świetne. Motywowało mnie to, że uczyłem się całkiem nowych nawyków żywieniowych, poszerzając swoją dietę, próbując nowych, zdecydowanie ciekawszych i zdrowszych smaków

 

Czy brakowało Panu czegoś podczas diety? Jeśli tak to jakich rzeczy? 

Na samym początku brakowało mi Fast foodów, smażonych potraw, na przykład mięs w panierkach, frytek, sosów, no i oczywiście słodkich napojów, wtedy uświadomiłem sobie jak dużo ich wypijałem. Muszę przyznać, że ciężko było mi również zrezygnować ze słonych przekąsek. 

Co powiedziałby Pan osobom, którym ciężko się zmotywować do rozpoczęcia kuracji odchudzającej, ale chciałyby zmienić swoje życie, jak Pan? 

Powiedziałbym, że uważam to za jedną z najważniejszych i najlepszych decyzji w życiu i, że zdecydowanie było warto. Od kiedy zacząłem stosować kurację, czuję się dużo lepiej, poprawiła się jakość mojego snu, mam więcej energii i chęci do wszystkiego. Przede wszystkim powiedziałbym, że podczas diety można nauczyć się zasad prawidłowego żywienia, które zostają z człowiekiem na całe życie. O daniach, które poznałem na diecie, nawet nie słyszałem albo sądziłem, że to nie dla mnie, a podczas kuracji okazało się, że są to świetne przepisy i wykorzystuję je cały czas. Myślę, że jest to najlepszy sposób, by pod okiem eksperta zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i nauczyć się jeść i żyć zdrowo. Zdecydowanie warto było zrezygnować z kilku niezdrowych rzeczy, żeby poznać całą masę nowych, zdrowych produktów i przepisów.

Zapisz się już dziś

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Całe nasze życie składa się z codziennych decyzji… Od tych najprostszych po te, od których wiele może zależeć. Dlatego, podejmij taką decyzję by jednocześnie uzyskać smukłą sylwetkę, ale także poprawić swoje zdrowie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie z każdym z naszych pacjentów możemy się teraz spotkać osobiście dlatego rozwijamy dla Was konsultacje online. Pamiętajmy, prawidłowa dieta bogata w witaminy i minerały ma ogromne znaczenie w budowaniu i utrzymaniu odporności. Ponadto większość z Was ma teraz trochę więcej czasu na gotowanie i eksperymentowanie w kuchni, a wszelkie większe imprezy czy wyjścia do restauracji są teraz niemożliwe, więc to dobry czas, aby powalczyć o wymarzoną sylwetkę. 

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji stacjonarnej lub online: 512 575 156.

 

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE  CENTRA  DIETETYCZNE

Ametystowa 16

20-576 Lublin

Tel. 512 575 156

e-mail: [email protected]

https://lublin.projektzdrowie.info/

 

Dietetyk Aneta Korniluk

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie