Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zwrócono mu uwagę, że nie posiada maseczki…wtedy się zaczęło. Na koniec stwierdził, że leczy się psychiatrycznie

Awanturą oraz interwencją Straży Ochrony Kolei, policji i zespołu ratownictwa medycznego zakończyło się zwrócenie uwagi mężczyźnie, który nie miał na twarzy maseczki. Wszystko wydarzyło się na lubelskim dworcu.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na terenie dworca głównego PKP w Lublinie. Pracownicy ochrony zwrócili uwagę przebywającemu w poczekalni mężczyźnie, aby ten zakrył usta i nos. Dodatkowo posiadał on w kieszeni piwo, które wylewało się na podłogę. Mężczyzna zareagował jednak agresją.

O wszystkim powiadomiona została Straż Ochrony Kolei. Funkcjonariusze po chwili pojawili się na miejscu, jednak to tylko spotęgowało agresję u mężczyzny. W trakcie interwencji nie stosował się on do wydawanych mu poleceń, a następnie zaczął grozić funkcjonariuszom m.in. pobiciem.

Kiedy mężczyzna usiłował groźby zamienić w czyny, błyskawicznie został obezwładniony i zakuty w kajdanki. Wezwana została również policja. Wtedy agresor się uspokoił i stwierdził…że potrzebuje pomocy medycznej, gdyż leczy się psychiatrycznie. Zaopiekowali się nim ratownicy medyczni.

(fot. nadesłane)

41 komentarzy

 1. słyszałem .że na koniec stwierdził ,że nalezy do PISu

 2. Pomijając fakt czy był trzeźwy czy nie, NOSZENIE TERAZ MASECZEK NA TWARZY KOJARZY MI SIĘ Z NOSZENIEM GWIAZDY DAWIDA NA RAMIENIU

  • Dobrze ci się kojarzy. Żydki w Polskim Pałacu Prezydenckim palą sobie chanukę i odprawiają msze a ciemnota chodzi w maskach jak niewolnicy. Dalej niech słuchają żydka w telewizorze.

   • nie można napisać de bil,a ten de bil znów pokazuje,że jest antysemitą,usunąć jego wpisy

 3. Polacy na własne życzenie ZABIERAMY SOBIE WOLNOŚĆ I STAJEMY SIĘ BANKRUTAMI.Wszystkie NAKAZY/ZAKAZY są BEZPRAWNE ale wszyscy stosują się dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU. 460 POSŁÓW Z WIEJSKIEJ URZĄDZA NAM PIEKŁO W KRAJU.DLACZEGO POLACY NIE WYCHODZICIE NA ULICĘ??Są organizowane Protesty Stop Segregacji Sanitarnej, Marsze o Wolność to dlaczego się nie Przyłączacie??Tylko nagrywanie/ironiczne uśmieszki, idą nawiedzeni, bo w TV mówili że jest zgodne z Prawem, nie możliwe że to OSZUSTWO.PRZEZ BIERNOŚĆ POLAKÓW IDZIECIE NA ZAGŁADĘ

 4. Niezidiociały mimo bulu

  a mnie się kojarzy z pustą glacą piszącego powyższe wypociny, typowy objaw nauczania w gimbazie .

  • Gdzie jest ta Normalność o której zapewniali w marcu 2020 roku??Polacy siedzcię do Wielkanocy w Domach – wszystko minie.Ba (Polacy wypuszczamy Was z domu ale od 16.04.2020 KAGANIEC NA PYSK BO INACZEJ KARY – NASTĘPNY ETAP TRESURY SPOŁECZNEJ) I to jest normalne??W kwietniu 2020 zapewniali II lock down nie będzie.CI CO MAMY??Był II Lock down i mamy teraz III Lock down.A KORPORACJE NORMALNIE SĄ OTWARCE

   • Najlepsze jest to, ze przed maseczkami tylu marzyło o tym, żeby pyski na legalu zasłaniać szalikami i kominiarkami, ale kiedy trzeba chronić seniorów i nakładać maseczkę, to już nie chcą i teraz to kaganiec? Fajnie było popatrzeć na te bordowe ryje przy -15 ostatnio. Cieplej by mu było w masce czy szaliku, ale nie, na złość kulfona będzie odmrażać, byle tylko zrobić po swojemu. Tylko skończy się nakaz maseczki, znów będą chcieli szaliki w środku lata na pyski zakładać i w takich samych maskach jeździć na rowerach.

 5. Panie ,,niezidiociały mimo bulu,,. Nie wytykam błędów ortograficznych, ale świadczą one, że książki są ci obce. Co za tym idzie, historia także. A o kojarzeniu faktów lepiej nie wspominać.

 6. Chorych psychicznie lepiej nie drażnić. Dobrze, że lekarze się nim zaopiekowali.