Zwłoki kobiety przy drodze krajowej. 46-latka została potrącona przez pojazd

Trwa ustalanie okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki zostały znalezione przy drodze krajowej nr 12. Wszystko wskazuje na to, że 46-latka została potrącona przez pojazd.

Wczoraj rano policjanci z Chełma otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że przy drodze krajowej nr 12 w miejscowości Brzeźno zostały ujawnione zwłoki kobiety.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letnia mieszkanka gminy Dorohusk została potrącona przez nieustalony dotychczas samochód w piątek około godz. 18.35 w rejonie przejścia dla pieszych. Kierowca nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy poszkodowanej odjechał. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Osoby, które były świadkami zdarzenia, przejeżdżały tamtędy w tym czasie bądź też posiadają informacje na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. (82) 560-12-10 lub numerem alarmowym 112.

(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Za to co zrobił uciekając z miejsca wypadku …czy jego wina czy nie jego powinni mu d……ć i to zdrowo pełny wymiar..

  • Do tego prowadzi opresyjne stosowanie prawa. Gdyby kierowca wiedział, że przy wtargnięciu pieszego będzie niewinny to by może i sie zatrzymał i udzielił pomocy. A tak to po prosu opłaca się uciec. I tak będzie winny.
   Zqcznijmy szanowac prawa wszystkich to wszystkim na dobre wyjdzie.

 2. są jeszcze w brzeźnie dyskoteki?

 3. Pewnie miała kamizelka odblaskowa i widać jom było że dwieście metrów czemu policja wi mandaty za prędkość a za brak oznaczeń tylko pokowanym palcem

 4. Przestań pić przed pisaniem komentarzy, bo ciężko zrozumieć ten bełkot. Czy była w kamizelce czy nie, nie ma to w tej chwili już żadnego znaczenia. Sprawca wypadku wiedział co się stało a mimo to odjechał. Powody są proste do bólu: pijany, naćpany, napalony, bez uprawnień, z cofniętymi uprawnieniami, bez przeglądu, bez OC. Powody oczywiście się kumulują, więc mogło być kilka. Należy mu się konkretna gałąź i lina, bo kulki w łeb szkoda a tym bardziej utrzymywać skur*** w więzieniu. Ze względu na brak wyroków śmierci ktoś w końcu powinien wprowadzić wymianę albo sprzedaż więźniów. Jakby jeden z drugim trafił do Ameryki Południowej albo na Sybir, to może co niektórym ostatnia szara komórka włączyłaby myślenie.

  • Albo ślepy geriatryk.Ostatnie doniesienia pokazują że nie widzą ciężarówek i aut. Człowiek we mgle nie ma szans. Było kilku takich którzy nie czuli że a)jedzie na feldze, b)kilku potraciło ludzi nie zdając sobie z tego sprawy c)rekordzista przewiózł pieszego na masce zbijając szybę czołowa i odjechał bo nic nie zauważył. Wszystko zaczerpnięte z lublin112.

 5. Popatrz ją kawałek odrzuciło , tam na wysokości chodnika musiała przechodzić .Nie ma obowiązku noszenia kamizelek przez pieszych więc nie pisz bzdur .Była mgła więc zanim ktoś zauważył ranną w rowie minęło dużo czasu .Za sam fakt ucieczki morderca poniesie konsekwencje surowe a zostanie odnaleziony na 100%.

  • Nie ma obowiązku noszenia kamizelki przez pieszych? Skąd się urwałeś/as ?

   • @lhj zabłysnąłeś swoim zdziwieniem 🙂
    Ale w Polsce nie ma obowiązku noszenia kamizelki przez pieszych.
    Wiesz, że gdzieś „dzwonią” ale to jeszcze za mało aby w taki sposób popisywać się swoją wiedzą.

 6. Szkoda kobiety ale tu wychodzi jeszcze jeden fakt o pieszych – jest chodnik a idą poboczem i na dodatek we mgle.

 7. Tylko zeby nie byl to policjant, jak ten z Łęcznej co zabil mloda kobiete w Wólce… Bo dostanie od cnotliwego sędziego od tysiąca tóg, 2,5 roczku jak za pobicie pieska, albo szarpnięcie policjanta za mundurek…

 8. są właśnie wróciłem!

 9. Wcale się kierowcy nie dziwię.
  Nie mając kamery i dowodu na swoją obronę, coby pieszy nie zrobil to i tak kierowce ukaraja.
  Zawsze do niedostosowania prędkości do warunków jazdy mogą przybić i po zawodach.

  • Przecież w Polsce za śmiertelne potrącenie pieszego co najwyżej zawiasy można dostać. Teraz jak go namierzą i przybiją ucieczkę z miejsca zdarzenia to dopiero będzie miał pozamiatane.

 10. Do Sim.Stała się tragedia to fakt i trzeba zachować powagę.Ale dobrze że winny nie zabił pieska,jeszcze na przejściu bo dostał by dożywocie!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online