Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki dwóch osób w mieszkaniu. Zmarły z wychłodzenia organizmu podczas ubiegłotygodniowych silnych mrozów

Sekcja zwłok wyjaśniła przyczyny śmierci dwójki osób, których ciała znaleziono w jednym z mieszkań w Białej Podlaskiej. Początkowo podejrzewano, że przyczyną był czad, teraz okazało się, że mróz.

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 73-letniej kobiety i 50-letniego mężczyzny, których ciała znaleziono w jednym z budynków przy ul. Cichej w Białej Podlaskiej. Okazuje się, że oboje zmarli w wyniku wychłodzenia organizmu. Z ustaleń wynika, że ich śmierć nastąpiła w dniach, kiedy w naszym regionie notowano najniższe temperatury.

Przypomnijmy, w miniony piątek służby ratunkowe zostały powiadomione, że członek rodziny od kilku dni nie ma kontaktu z bliskimi. Zaczął więc podejrzewać, że mogło im się stać coś złego. Na miejsce przyjechała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Po wyważeniu drzwi przez strażaków dostano się do środka, gdzie odkryto zwłoki dwóch osób. Oględziny nie wskazywały, aby ich śmierć była spowodowana przestępczym działaniem. Początkowo podejrzewano, że para mogła zatruć się tlenkiem węgla. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. „zwłoki obojga osób”- dobre, dobre

  2. studętkom jezdem !!!

    Wychłodzeni… przyczyn tego też może być wiele… pieniędzy na opał zabrało… albo węgiel był, jednak tak się przejęli, że spalając go spowodują smog, że woleli zamarznąć…

  3. Polska XXI wieku: sponsorowanie z pieniędzy podatników patologii mnożącej się jak króliki a nikogo nie interesuje, że starsi ludzie zamarzają.

    • Może właśnie się nie namnożyli odpowiednio i nie miał kto się zainteresować. Kobiety tym bardziej same zostają, bo mężczyźni umierają wcześniej. A im aby aborcja w głowie. Doczekają się.

Wiadomości z info112